Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban melyik enchantok...

Minecraftban melyik enchantok a legjobbak?

Figyelt kérdés

Pl.: egy kardra melyik enchantokat kell rá rakni, hogy a legjobb legyen?

Minden eszközöm a lehető legjobbra akarom fejleszteni



2021. febr. 1. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha kardot akarsz akkor sweeping edge, sharpness, looting, knockback, fire aspect, unbreaking és mending (magyarul sajnos nem tudom a nevüket )
2021. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. febr. 1. 21:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az unbreaking+mending mindenre kell
2021. febr. 1. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

baltára (ha esetleg azzal harcolsz) jó az élesség (sharpness) és a törhetetlenség (unbreaking)


csákányra a szerencse (fortune)


páncélra a védelem (protection) és tüskék (thorns)


íjra a láng (flame), a végtelen (infinity) és az erő (power)


mindenből értelemszerűen a legmagasabbat!

2021. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Unbreaking 3 és mending mindenre, thorns 3 az összes páncélra, efficiency 5 baltára, ásóra, csákányra + fortune 3 vagy silk touch. Én minden védelemből szoktam 1-et 1-et tenni a páncélzatomra (sima, tűz, lövedék, robbanás). Csizmára feather falling 4, soul speed 3 és frost walker 2-m van, de elvileg a depth strider is jó. Sisakra respiration 3 és aqua affinity kötelező. Tridentet, horgászbotot ritkán használok.
2021. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!