Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat írnátok nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatokat írnátok nekem?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 3 éves kapcsolatom.

Én 15L éves voltam Ő pedig 16F mikor összejöttünk.

Nyilván vele volt nekem minden elsőnek. Hatalmas szerelem volt. de aztán elkezdtek megromlani a dolgok most 18 vagyok Ő pedig 19 éves. Tisztában vagyok vele hogy nem egészséges ez a kapcsolat de egyszerűen nem tudom elengedni nagyon ragaszkodom hozzá és szeretem is, történt sok dolog ami rátette a pecsétet a kapcsolatra a sok vita stb.. és nagyon úgy látszik, hogy Ő már képes lenne nélkülem folytatni, kész elengedni. Ma már azt mondta, hogy holnap átjön a cuccaiért és befejeztük! Nagyon sokszor elhangzott ez a mondat mióta együtt vagyunk de ezelőtt éreztem, hogy imád és csak az idegesség beszél belőle de most ez más.. Tanácsok, tapasztalatok?

Olyan szomorú vagyok:)



2021. márc. 29. 22:31
 1/5 anonim válasza:
100%

Totál ez volt velünk is. Mindig dobaloztunk ezzel, sőt többször el is vittük a cuccainkat. Végül sosem szakítottunk.

Egyszer csak elmúlt, a harag, a szerelem minden. Mindkettőnk részéről, 5 évig voltunk együtt. Most is jóban vagyunk meg szeretjük a másikat, de egyikünk sem szerelmes és egyikünk sem haragszik.

Elmúlik, de amíg ilyen indulatok vannak, hidd el nekem nem fogtok szétmenni, max egy hétre.

2021. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen az eddigi “szakítás” a leghosszabb 1 hónapig tartott de úgy hogy közben beszéltünk.

Most nem volt ideges teljesen nyugodtan mondta, hogy neki erre már nincs szüksége

Megbeszélni se akarja

2021. márc. 29. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy nem akarja megbeszélni, de akkor is meg kéne szerintem kérned, hogy üljetek le egyszer és mindenkorra megbeszélni mi legyen, mert neked ez így nem jó, főleg ha nem is egészséges a kapcsolat, te szereted, de látod rajta, hogy ő ezt már el is tudná engedni, viszont neked ez nem csak ennyi volt. Mondd el téged mi bánt. Tudom, hogy nem hagynád ott könnyen, ismerem az érzést, de a saját mentális egészséged miatt muszáj vagy megtenni, ha tényleg idáig fajul, de kívánom, hogy ne. Az én kapcsolatomnak is volt már nagyon toxikus része, megbeszélni sem tudtunk dolgokat akkoriban, mert mindig azzal jött, hogy vele csak a baj van, de én tökéletes vagyok, persze szó sem volt erről. Ezután döntöttem el, hogy elmondok neki mindent ami zavar, és hogy mit nem tűr már el az önbecsülésem, és ez elég nagy hatással volt rá, mert azóta abbahagyta ezt a viselkedését. Nem tudok jobbat annál, hogy próbáljatok leülni és tartani egy nagy beszélgetést, de sok sikert kívánok és remélem rendbe jönnek a dolgok!:)
2021. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm szépen!❤️

Rengetegszer átbeszéltük már a dolgokat, próbáltuk tiszta lappal kezdeni, egy két hétig jó is volt aztán kezdődött előröl minden:(

Lehet Ő látja jól, hogy már tényleg be kellene fejezni de nagyon rossz lenne

Szerintem sose szeretnék ki belőle

És tudom, hogy ez közhely meg mindenki ezt mondja de amiket csinált nem sok ember nézte volna el szerintem és még mindig képes vagyok szeretni

2021. márc. 30. 00:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem vagyok szent, nehogy bárki is félre értsen nekem is vannak/voltak hibáim, senki sem tökéletes.. De én nem mentem el addig sose, mint Ő
2021. márc. 30. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!