Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 barátnőm van jelenleg. Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 barátnőm van jelenleg. Hogy csináljam hogy ne bukjak le soha?

Figyelt kérdés
Nem kamu kérdés, 3 lánnyal találkozgatok, 2 vel ki is lett mondva hogy együtt vagyunk. Mindhárom más miatt jó, az egyik jó orálisan, a másik inkább szex közbe, a harmadik meg azért mert nagyon jól el tudok vele beszélgetni. Azonban kis településen élek, ismerik is ugy nagyjából egymást, nem barátnők de vágják kik kb mert ez egy 7ezres kis település. Hogy tartsam ezt fent sokáig ugy hogy ne bukjak le, mert ez nekem igy nagyon jó.

2021. ápr. 2. 20:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
98%

en is egy 7ezres kis településen lakok, és én is egy olyan sráccal találkozgatok, aki nem mindig ér rá, hanem csak bizonyos napokon..

...

2021. ápr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
82%
Te is max 15 vagy
2021. ápr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
98%
ember, én ezt anno a Sim's-ben is nehezen tudtam kivitelezni XD remélem annak a 3 lanynak a barátnői/baratai, vagy az apjuk majd jól helyben hagynak ha kiderül, vagy csak kapjon el valamelyikotok a másikról valami fertőzést.. akár egy herpeszt, lesz majd utána miről beszélgetni mindharommal :D v
2021. ápr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
97%
Ismertem régen egy ilyen gyereket, az is lebukott végül. Még egy barátnő is nagy nyűg, nem, hogy 3! Ha nem is buksz le, sokáig nem fogod bírni őket idegileg, aztán lehet te dobod őket.
2021. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
73%

De amúgy miért félsz a lebukástól? Egyiket sem szereted:D

Könnyedén lehet tanulni ilyesmi lányokat, rengeteget.

2021. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
77%
Engem mondjuk ilyesmi érdekelne: a szopós csajjal nincs szex? Vagy fogcsikorgatva kibírod? A szexelős lánnyal meg durr bele, előjáték nincs? A beszélgetőssel meg semmi nincs? Ő miért nem csak barát?
2021. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs büntudatom emiatt, ez ilyen 1 lány mellett unalmas. Hamar megunok egyet, ezért kell ennyi. Azért félek, mert nekem ez igy dicsoseg hogy egyszerre harom van. Mindegyikkel van szex, csak azt irtam le melyiket miért éri meg nekem megtartani.
2021. ápr. 3. 21:30
 28/38 anonim ***** válasza:
84%
Sisakot vegyél fel, mert amit ez után kapni fogsz azt nem rakod el:D
2021. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor szégyelld magad. Undorító féreg vagy! Remélem hamar el hagy mindegyik, és nem lesz soha a büdös életben barátnőd többet. Az ilyen egyet sem érdemel, nem hogy hármat.
2021. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi kérdező, nem sokáig lesz három :D

Nem lesz időd mindegyikre, ezért megunnak téged és szakítanak veled

2021. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!