Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 barátnőm van jelenleg. Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 barátnőm van jelenleg. Hogy csináljam hogy ne bukjak le soha?

Figyelt kérdés
Nem kamu kérdés, 3 lánnyal találkozgatok, 2 vel ki is lett mondva hogy együtt vagyunk. Mindhárom más miatt jó, az egyik jó orálisan, a másik inkább szex közbe, a harmadik meg azért mert nagyon jól el tudok vele beszélgetni. Azonban kis településen élek, ismerik is ugy nagyjából egymást, nem barátnők de vágják kik kb mert ez egy 7ezres kis település. Hogy tartsam ezt fent sokáig ugy hogy ne bukjak le, mert ez nekem igy nagyon jó.

2021. ápr. 2. 20:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen amikor egy ember annyira önző, hogy nem lát ki a szemellenző mögül.

Szóval szép kis neveltetést kaptál (vagy inkább semmilyet a válaszaid alapján), szerintem vigyázz magadra mindenképpen, mert óriási nagy problémáid lesznek. Reméljük érdemelsz az élettől második esélyt, mert nem fogod zsebre tenni, amit kapsz.

2021. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
96%

Anyád tudja? XD

Am, előbb-utóbb le fog esni a lányoknak, szóval most készülj fel cimbikém, nem fog ez sokáig tartani. És ez ne legyen már olyan nagy dicsőség hogy pfú van 3, aztán mindegyiket döngeted belül meg egy üres kuka vagy:D

Remélem ez egy kamu kérdés, mert hatalmas nagy idiótának kéne lenned ahhoz, hogy eleve olyan kis településen szerzel be 3 kapcsolatot egyszerre.

Érzéketlen és éretlen vagy. Remélem egyszer tanulsz belőle, mert hogy pofára fogsz esni az fix.

2021. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
97%

32#

Ha különböző településekről vannak, akkor nehezebb velük szexelni:D

2021. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
97%
Te nem vagy normális :D
2021. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
90%
Hogy te mekkora egy féreg vagy! Ha én lennék az egyik csaj és megtudnám, hogy kavarsz még másik 2-vel, azt nem tennéd zsebre amit tőlem kapsz. Remélhetőleg a lányok sem fogják szó nélkül hagyni miután lebuksz.
2021. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
25%

Jár a taps! Én csajszim már akkor meg akart verni amikor üziben kunyiztam a házit a zseni lánytól, meg hogy matekozzunk. "De ő nem nézegeti az üzeneteim." A féltékenységen kívül amúgy igazi hercegnő.

Az a baj a szakítás is kemény, mert a lányok nagyon irigyek miután szakítasz velük és másnap már mással kávézol. Úgy földbe anyáznak majd hátad mögött, hogy te azt nem akarod.

Azért sok sikert koma.

2021. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
79%
Na húzzák még a szekeret kérdező? vagy szétszaladtak a lovak?
2021. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Azért remélem tökön rúgnak. De erősen.

Tehát összegezzük:

Valahogy az agyadba jutott, hogy csajjal akarsz lenni egyszerre. Hát b@zdmeg, brilliáns ötlet. Mindegyiket dugod. Király ez is. És még titkolod is... haver, már most fáj amit kapni fogsz. Itt b@sztad el az életed.

2021. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!