Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha együtt vagyok egy velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagyok egy velem azonos nemű non binary lánnyal akkor én lényegében pánszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"velem azonos nemű non binary lánnyal"


De pont hogy nem lány, mert nembinárisnak vallja magát…


Pánszexuálisnak lenni csak annyit tesz, hogy a lélekbe szeret bele az ember, és egyáltalán nem érdekli mi van a gatyában.

Az omni emberek is minden nemhez vonzódnak, de őket már érdekli mi van lent, és vannak preferenciáik. (pl. lányokat jobban szeretik)

2021. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
11, akkor az omni lényegében bi, csak transzokhoz is vonzódik?
2021. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%

12

A bi egy esernyőfogalom, oda tartozik a bi, pan, poly, omni stb.


A biszexuálisok kettő vagy több nemhez vonzódnak, ami általában a saját és az ellentétes nem (van preferenciájuk) viszont ezen sokat vitáznak az emberek (mármint a fogalmakon) ezért inkább nem is mondok erről többet, nehogy hülyeségeket írjak…

Az omni emberek minden nemhez vonzódnak (ugye nekik szintén van preferenciájuk, ezt már említettem)


A transz is egy esernyőfogalom, annak két külön részlege van, a binárisok (transz férfiak és transz nők) és a nembinárisok (agender, gender-fluid, nembináris, demiboy, demigirl, gender-queer stb.)


A transz férfiak és nők !NEM! alkotnak külön nemet, ezért a bi emberek hozzájuk is vonzód(hat)nak.


11-es voltam.

2021. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!