Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért szeretik megcsiki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noémi 2005 kérdése:

A fiúk miért szeretik megcsikizni a lányokat?

Figyelt kérdés
A fiúk miért szeretik csikizni a lányokat?Mit szeretnek benne?Mi okból kifolyólag csinálják?

2021. ápr. 11. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert addig is lehet őket taperolni xD
2021. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Közelség miatt, fizikai kontaktus
2021. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
72%
Azt szeretnék, hogy visszacsikizd őket.
2021. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez is egyfajta fizikai vonzalom, de valóban arra is célozhatnak, hogy visszacsikizd őket, legalábbis ha magamból indulok ki. Én már ugyan nem vagyok "mai fiú", de annak idején, ha megcsikiztem egy lány talpát, én is ugyanazt vártam vissza, és volt, hogy be is jött a viszonzás.
2021. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom 15 éves fiukákról beszélünk, ott valószínűleg vonzalom kifejezés. Majd kinőnek belőle.
2021. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
87%
Amiért a lányok is szeretik csikizni a fiúkat! 😉
2021. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Azért, mert KISfiú. Mondom KIS. KICSI. ÉRETLEN.

Ha majd egyszer nagykisfiú lesz, akkor abba fogja hagyni.

2021. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
64%
Nyíltan bevallom, létezik ilyen fétis/kink amikor téged kifejezetten az izgat fel mikor csikizel, és ebből leginkább az illető cuki reakciója (nevetés, kuncogás, visítás, összegörnyedés, ide-oda forgolódás vad módra, ezek kombinációi stb) illetve az a tudatosság benned hogy ezt mint te okozod neki. Ez olyan mint rendes közösülés közbeni "nyögdécselés" szintén erre a célra. Nekem kiskorom óta van ilyen "fétisem" és egy jó ideje én sem rejtegetem ismerkedési körökben hanem érdemesnek tartom hogy lazán bevallom és így is a legtöbben elfogadnak, sőt valaki kifejezetten szereti is ami miatt még inkább érdemes nyitottnak lenni erről ;)
2021. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
45%
Ez nekem is fontos érintkezési forma volt, aminek párkapcsolatban a kiderítésére, felfedésére hamar sort kerítettem. Soha nem erőszakosan, mások előtt. Volt írtózás, értetlenkedés, érdeklődés, sőt hamarosan kölcsönösség. A legszélsőségesebb egy lány, aki az első házibulin elvonulva bevallotta, hogy imádja, minden mennyiségben. Ha elveszem, minden nap meg kell csikizzem soká. Közben olvasni TV-t nézni, beszélgetni, sőt vacsorázni is tudott!
2022. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
47%
Az baj, ha erre úgy tekintesz, hogy csak fiatal, tini korban lehet, szokás csinálni. Majd ha "FELNŐSZ", akkor kinövöd! Na eza baj, hogy az intim szférában azt gondolja a "felnőtt", hogy ez már nem illik, ez dedós! NEEEEM! örök érintési és bizalom erősítő, jókedvet idéző jelenség. Maradjon meg felnőttkánt is, amikor lehet!
2022. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!