Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szeretik a nagydarab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a nagydarab fiúkat?

Figyelt kérdés

Bejön nekik az olyan?Nem félnek tőlük?Mármint ismerkedni,találkozni összejönni.


Ne egy 2 méteres 180 kilós óriást vegyünk példának hanem pl egy 180-181 cm-es 89-92 kilós srácot,se nem akkora,mint egy ház,se nem vékonyka.


Pl van egy lány és egy fiú neten ismerkednek,meg is van a bizalom,szeretik egymást,már ott van a dolog,hogy találkozzanak,a lány olyankor miért fél a termete miatt elmenni hozzá?



2021. ápr. 14. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszenek a vékony srácok,barátom kb 60 kiló:D de én is elég vékony vagyok és alacsony is,nekem furcsa lenne olyan hatalmas különbség
2021. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

A 180 cm, 90 kg az nem nagydarab, hanem inkább kövérkés.


Én 185, 80-85 vagyok, izmosabb, elég deltás. A legtöbb lány akivel voltam kb. a 45-50 kg kategória volt, és a többségnek nagyon is vonzó volt ennyi különbség.

2021. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem félek tőlük xd, de nem annyira jön be. Ettől még nem kizáró ok, de más az ideálom
2021. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én ötven kg vagyok, 160 centi, innentől mindegy már xd
2021. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Magam nem tartom nagydarabnak,mások,barátaim,ismerőseim,családtagjaim.

Előző barátnőm a legelején félt a termetem miatt,meg a lányok az miatt nem találkoztak/foglalkoztak velem,mint ahogy most se nagyon.Ma egyik baratommal beszelgettunk errol es mondta,hogy a termetem miatt,pedig nem vagyok egy gorilla.Kicsit aputest,de nem nagyon,felsoben nem is latni.


Tehat nem fenyezesbol tettem ki a kerdest ne essek felreertes.

2021. ápr. 14. 17:47
 16/18 A kérdező kommentje:
Legalabbis masok allitasa szerint.
2021. ápr. 14. 17:49
 17/18 A kérdező kommentje:

""Előző barátnőm a legelején félt a termetem miatt,meg a lányok az miatt nem találkoztak/foglalkoztak velem,mint ahogy most se nagyon *az ismeroseim szerint*""



"Előző barátnőm a legelején félt a termetem miatt" -mármint ezt maga a csaj mondta meg nekem.

2021. ápr. 14. 17:55
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha szerinted emiatt nincs barátnőd, akkor tiztázzuk hogy te most túlsúlyos vagy, vagy nagydarab? Mert nekem (és szerintem a legtöbbeknek) a nagydarab a széles vállú, magas, izmos, de nem kigyúrt srácokat jelenti. Az sokmindenkinek bejön. Ha kövér vagy az nem.
2021. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!