Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam. Sosem írok ide ki semmit mert nem az én világom ez az oldal meg nem is érdekel annyira, nem szoktam ide feljönni. Nem az a típus vagyok aki itt éli az életét vagy értitek. Most csak úgy érzem jól esne kiírni ezt a problémát magamból.

El vagyok keseredve mert még nem volt barátom és mindig látok másokat akik kapcsolatban vannak, meg a nyomás is rajtam van eléggé. Megérdemelnék már én is egy hozzám való fiút akit szerethetek. Már sok fiúval próbálkoztam csak hiábavaló volt. Szerintem amiatt is lehet ez hogy nincs önbizalmam. Nem vagyok egós meg semmi, de tudom magamról én is hogy szép lány vagyok és nincs is nagyon bajom magammal, mindig a legjobbat hozom ki magamból amennyire csak lehet. Arcom is rendben van, alak is, igényesség, külsőleg is belsőleg is minden jó. Tényleg nagyon nagy szeretet van bennem, nagy szivem van, jó lenne szerelmesnek lenni és szeretve lenni. Szóval szerintem az önbizalomhiányom miatt van ez hogy nincs senkim. Szoktam fiúkkal beszélgetni meg sokakat ismerek de velük nem tudnék elképzelni kapcsolatot. Akikkel meg igen, már megvolt a próbálkozás amiből nem lett semmi. Eddig mindegyikben csalódtam. Ha áttérünk a közösségi oldalakra, sokan szoktak írni csak én ritkán írok vissza. Általában azért nem szoktam mert messze vannak, korban nem egyezünk, valami taszító benne vagy egyszerűen csak nem szimpi. És amúgy nem is vagyok aktív. Nagyon néha teszek ki valami képet magamról, akkor rengeteg reagálás jön meg nagyon sokan írnak. De nagyon ritkán csinálok ilyet, és így meg konkrétan szerintem sokan azt sem tudhatják hogy létezek😅 Mivel így nem tudnak észrevenni. Nagyon sokan aktívak a médiába, mindig megosztanak mindent a napjukról de én nem nagyon. Ha meg mondjuk valakivel elkezdek beszélgetni és minden jó lenne valahogy mindig abbamarad valamiért. Bonyolult ez amúgy.

Talán picit az is benne van hogy válogatós vagyok de akárki akármit mond, valójában mindenki az. Nem mész rá vakon az első emberkére. Én olyat fiút keresek akivel megegyezik a stílusunk, tudok vele azonosulni, hasonlóképpen gondolkodunk, külsőre is összeillünk, bejön a személyisége és a kisugárzása meg úgy ahogy van minden, de akármit mondhatnék, a lényeg hogy fogjon meg valamivel és akkor menthetetlenül belé tudok esni. Eddig még ezt a fiút nem találtam meg.

Szerintem amúgy felesleges ennek az okát keresni, szimplán csak eddig így alakult és nem véletlen van így, majd eljön nekem is a szerencsém. Mert most nagyon nincs😅

Mit gondoltok mit lehetne csinálnom így? Ti aktívabbak lennétek facen meg ilyesmin, vagy élőbe jobban keresgélnétek? Csak úgy meg még nehezebb😅

18/l



2021. ápr. 14. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Így nem fogsz sose párt találni!én már rájöttem. Xd nem szabad válogatósnak lenni, mert akkor egyedül maradsz!Mondjuk aki tényleg nem jön be azzal nem kell erőltetni az ilyet.A "majd találsz" meg hazugság lenne!Nagymamám mondja mindig ezt nekem, de ő se talált senkit nagyapám után,szóval elég szar a helyzet :D egyébként a toxikus párkapcsolatok a legjobbak!engem már fenyegetett meg exem,hogy tönkretesz, mert dobott aztán 1 hétre rá lett új kapcsolatom és az szúrta a szemét, hogy miért vagyok boldog!xd furák az emberek de hát ez van! Sok sikert a vadászáshoz.

23/F

2021. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet van benne igazság. De én nem úgy vagyok válogatós mint ahogy elsőre gondolná az ember. Ha azt nézzük én nem az alapján választok hogy gazdag legyen, kocsija legyen, vegyen meg alám mindent, legyen saját lakása, híres focista legyen, több ezren kövessék, csak gucciba járkáljon meg ilyenek. Nem, nekem ez nagyon nem lényeg. Sosem hasznélnék ki senkit. Csak ami számomra fontos egy fiúban akivel kapcsolatba kerülök, csak az kell. Elmondtam mi számít, nekem extra dolgok nem kellenek. Egy egyszerű hétköznapi fiút szeretnék akivel passzolunk mindenben. Aki meg ugye nem szimpi és nincs semmi ami megfogna benne, azt nyilván nem kell erőltetni. Nem szabad, általában abból van a legtöbb rossz kapcsolat, abból jön a megcsalás is meg minden probléma. Ha tényleg igazán megfog akkor semmi nem számít az égvilágon csak ő és megtennél érte bármit. Szóba se jönne akkor semmi olyan hogy rátudnál nézni másra úgy, vagy akármi. Viszont ha csak random belemész bárkivel egy kapcsolatba mert miért ne meg nincs más meg jobb mint a semmi, akkor abból a későbbiekben gondok lesznek. Akkor nem tudsz csak rá koncentrálni. Az a baj nagyon sokan vannak úgy. Olyannal kell összejönnöd akit tényleg szeretnél. Ha nem jön magától az érzés akkor kár erőltetni bármit is.
2021. ápr. 14. 19:29
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ez az önbizalomhiány nálam abban is megmutatkozik hogy nem merek semmit. Valahogy mikor olyan helyzetbe kerülök hogy lépjek valamit egy fiú felé vagy viszonozzam a dolgot, nem tartom magam elég jónak és valamitől félek, ah nem tudom leírni. De tényleg nem merek kezdeményezni és megtenni dolgokat. Amit mondjuk jóval átlag alatti lányok simán megtesznek, én nem tudom rávenni magam. Valahogy bezárkózok és semmit nem teszek. Ha másképp állnék a dolgokhoz akkor könnyebb lenne, lehet ezen kéne változtatnom mert így nagyon nem jó.
2021. ápr. 14. 19:36
 4/13 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok mit lehetne csinálnom így? Ti aktívabbak lennétek facen meg ilyesmin, vagy élőbe jobban keresgélnétek? Csak úgy meg még nehezebb😅"


Ez mindennel így van. Ha akarsz valamit, aktívan keresed, minden területen, ahol csak tudod. Milyen választ vársz? Mit akarsz hallani? Úgy érzem, mintha egy lerágott csontról beszélnénk, és inkább az volt a lényege h kiadd magadból, és valaki rád figyeljen, vagy írás közben érezd, hogy most valakinek írsz. Sajnálom egyébként, hogy egyedül érzed magad.


Mit takar az, hogy próbálkozás volt a fiúkkal? Mik történtek?

2021. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na végre valamit írtál. Ez lenne a lényeg, az, hogy mi történt, és h te h éled meg azokat. Mert eddig azt írtad le, hogy nem megy a fiúkkal, pedig jó vagy, de ne keressük az okát, és mit tegyél, hogy növeld az esélyeid. Közben pedig az érzelmeidről kéne írni, hogy mikor mit éreztél, és miért, mit tettél, mit lépett a srác, és hogy alakult.

Mar, ha komolyabban szeretnél ebbe belenézni, nem csak ilyen... Sablonos válaszokat kapni.

2021. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem lerágott csont, nem ez volt a célom. Csak tanácsot szeretnék hogy mit tudnátok javasolni számomra egy ilyen helyzetben.

Volt már jópár tali, ismerkedés, beszélgetés, ölelés, csók, ilyen alap dolgok fiú és lány közt. Ezek a vonzalom kimutatásai, ágyba nem mentünk azt leszögezném. Alakulgatott a dolog aztán egyikkel se lett végül semmi belőle.

2021. ápr. 14. 19:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Értem, akkor talán félre értettem. Ah látom akkor nem akarod leírni azokat, amiket mondtam, hogy további javaslatokat kaphass a valódi problémádra.
2021. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5ös jól van megpróbálok kicsit írni erről.

Mikor alakult valami egy fiúval, én maximálisan odatettem magam, rá koncentráltam, hamar elkezdtem kötődni és tényleg akartam őt. Ha belegondolok kivétel nélkül mindig ők kezdeményeztek mindenben, én meg csak viszonoztam. Ők jöttem oda hozzám, ők írtak rám, ők kérdezgettek, ők hívtak el találkozni, ők csókoltak meg, ők kezdték el az egészet. Én semmit nem merek sosem, nagyon ritka. Szerintem ez hátráltat hogy ezt csinálom.

Mikor ezt felismertem és léptem én is dolgokat, akkor se befolyásolt semmit a továbbiakban. Mindig más oka volt hogy abbamaradt, de egyik se volt szerintem olyan komoly mint aminek kellett volna. De én végig nagyon akartam és rosszul esett hogy beleéltem magam mégse lett sose semmi.

2021. ápr. 14. 19:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit ellentétes amit írsz, nem tudom, hogy félreértem, vagy rosszul fogalmazol.

"én maximálisan odatettem magam,"

Számomra ez azt jelenti, hogy léptél valamit, tettél. De aztán azt írod, hogy semmit sem mersz, sosem, de mégis viszonzod a közeledésüket. Tehát konkrétan arról írsz, hogy kezdeményezni nem mersz? És a magadnak való fiúk keresésében ez a nehézség, hogy nem mersz sehogysem afelé lépni, aki számodra szimpatikus? Mégsem, mert ezután azt írod, hogy amikor léptél te is dolgokat, akkor se befolyásolt semmit a továbbiakban.


Nem értem. Annyira ellentétes az egész. Mindent elmondasz, ami a lényeg? Mik miatt maradtak abba?


"Eddig mindegyikben csalódtam."

Miért, mi történt?


"Akikkel meg igen, már megvolt a próbálkozás amiből nem lett semmi. Eddig mindegyikben csalódtam."

Szerintem ez a lényeges a fentebbi sorokról, amiket írtál, elolvastam párszor, hogy megtaláljam, mit találok hiányosnak.


"Ha meg mondjuk valakivel elkezdek beszélgetni és minden jó lenne valahogy mindig abbamarad valamiért."

Miért?


Annyit értek belőle, hogy voltak, akik tetszettek neked, alakult, és volt "próbálkozás", de nem jött össze. Önbizalomhiányos vagy, nem mersz lépni, DE amikor összeszedted magad és léptél, akkor se történt semmi, pedig egyébként fogadsz mindent a másiktól és viszonozod, de mégis abbamarad az egész.


Na, tessék? :D

2021. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tinder, Badoo esetleg de ezektől ne várj olyan nagy csodát. Gondolom iskolába jársz még, keress valami diákmunkát ott is meglehet ismerni új embereket. Vagy ha vannak barátaid rajtuk keresztül is megprobálhatsz ismerkedni.
2021. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!