Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam. Sosem írok ide ki semmit mert nem az én világom ez az oldal meg nem is érdekel annyira, nem szoktam ide feljönni. Nem az a típus vagyok aki itt éli az életét vagy értitek. Most csak úgy érzem jól esne kiírni ezt a problémát magamból.

El vagyok keseredve mert még nem volt barátom és mindig látok másokat akik kapcsolatban vannak, meg a nyomás is rajtam van eléggé. Megérdemelnék már én is egy hozzám való fiút akit szerethetek. Már sok fiúval próbálkoztam csak hiábavaló volt. Szerintem amiatt is lehet ez hogy nincs önbizalmam. Nem vagyok egós meg semmi, de tudom magamról én is hogy szép lány vagyok és nincs is nagyon bajom magammal, mindig a legjobbat hozom ki magamból amennyire csak lehet. Arcom is rendben van, alak is, igényesség, külsőleg is belsőleg is minden jó. Tényleg nagyon nagy szeretet van bennem, nagy szivem van, jó lenne szerelmesnek lenni és szeretve lenni. Szóval szerintem az önbizalomhiányom miatt van ez hogy nincs senkim. Szoktam fiúkkal beszélgetni meg sokakat ismerek de velük nem tudnék elképzelni kapcsolatot. Akikkel meg igen, már megvolt a próbálkozás amiből nem lett semmi. Eddig mindegyikben csalódtam. Ha áttérünk a közösségi oldalakra, sokan szoktak írni csak én ritkán írok vissza. Általában azért nem szoktam mert messze vannak, korban nem egyezünk, valami taszító benne vagy egyszerűen csak nem szimpi. És amúgy nem is vagyok aktív. Nagyon néha teszek ki valami képet magamról, akkor rengeteg reagálás jön meg nagyon sokan írnak. De nagyon ritkán csinálok ilyet, és így meg konkrétan szerintem sokan azt sem tudhatják hogy létezek😅 Mivel így nem tudnak észrevenni. Nagyon sokan aktívak a médiába, mindig megosztanak mindent a napjukról de én nem nagyon. Ha meg mondjuk valakivel elkezdek beszélgetni és minden jó lenne valahogy mindig abbamarad valamiért. Bonyolult ez amúgy.

Talán picit az is benne van hogy válogatós vagyok de akárki akármit mond, valójában mindenki az. Nem mész rá vakon az első emberkére. Én olyat fiút keresek akivel megegyezik a stílusunk, tudok vele azonosulni, hasonlóképpen gondolkodunk, külsőre is összeillünk, bejön a személyisége és a kisugárzása meg úgy ahogy van minden, de akármit mondhatnék, a lényeg hogy fogjon meg valamivel és akkor menthetetlenül belé tudok esni. Eddig még ezt a fiút nem találtam meg.

Szerintem amúgy felesleges ennek az okát keresni, szimplán csak eddig így alakult és nem véletlen van így, majd eljön nekem is a szerencsém. Mert most nagyon nincs😅

Mit gondoltok mit lehetne csinálnom így? Ti aktívabbak lennétek facen meg ilyesmin, vagy élőbe jobban keresgélnétek? Csak úgy meg még nehezebb😅

18/l



2021. ápr. 14. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engedd el a dolgot. Ismerkedj tét nélkül. Ismerd meg magadat is. Ne külső nyomásra akarj pasit, hanem magad miatt. Nem baj, ha nem megy, senki nem várja el, hogy legyen a kapcsolatok terén 20 éves tapasztalatod.

Valamiért azt érzem, hogy türelmetlen vagy magaddal. Mivel türelmetlen vagy ezért csalódtál magadban, hogy neked eddig miért nem sikerül.

2021. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazából nekem minden eddigi helyzetem bonyolult, így nem lehet mindent belefoglalni és összefüggést keresni. Én se értem a saját helyzetemet mi miért volt. Káosz az egész. Sose jöttek össze a dolgaim eddig a fiúkkal. Én se látok értelmet bennük hogy miért lett az ami. Olyan dolgaim voltak velük amiket mai napig nem értek, nem tudom hova tenni. Lényeg hogy nincs önbizalmam ezért nem mentem rájuk és nem nyomultam csak viszonoztam. Tudták mit akarok és ugyanolyan szándékaink voltak. Alakult szépen minden, aztán valamiért már nem olyan volt, kezdett abbamaradni. Mikor tettem aztán valamit, az se segített és én se tudom hogy miért, csak már nem olyanok voltam felém mint az elején. Nem megfejtetni akarom veletek mikor még nekem se tiszta. Csak olyan jellegű tanácsokat akarok kapni, hogy miként lehetne kapcsolatot kialakítani egy fiúval. Mit csináljak ennek érdekében?
2021. ápr. 14. 20:39
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Eddig próbálkoztál fiúkkal ismerkedni, és nem ment, gondoltam jó, ha a mélyére ásunk, miért, hogy ne történjen meg ugyanaz. De akkor arra írok, amit te kérdezel.


"Csak olyan jellegű tanácsokat akarok kapni, hogy miként lehetne kapcsolatot kialakítani egy fiúval. Mit csináljak ennek érdekében?"

Először is, találj olyat, akivel akarnál valamit. Ehhez keresni kell és nyitni. Kezdeményezz small talkokat, ismerkedj velük. Ha van olyan fiú, aki szimpatikus számodra, igazából.. hát, csak magadat adod, és kifejezed felé, hogy ő érdekel, és szeretsz vele lenni? Ha ő nem keres, te keresed őt. Nyíltan jelzed neki, hogy te vágysz dolgokra (akármi lehet, nem tudom). Ha számára is szimpatikus vagy, akkor jó ügyed van, ha nem, akkor beszélj vele, h mennyire nem. Ha egyáltalán nem, akkor hanyagolod.


Ha meg jó, akkor onnastól már csak a finom közeledésről szól az egész, az érzékiségről, kedves szavaktól, figyelmességtől, finom csókoktól. Ez a legkönnyebb része, amikor már megvan a másik, tudjátok mindketten, hogy jól elvagytok és kedvelitek egymást, és csak élvezitek a másik társaságát.

Ez meg aztán alakul, mélyül, és elérsz arra, hogy már van egy kapcsolatod vele, és mélysége lesz, új szintek jönnek elő. De az majd később.


De bármit is teszel, ki tudja, hogy nem fog ismét csak úgy abbamaradni?

2021. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!