Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok, a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok, a barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt. Én már szeretnék szexelni de nem tudom hogy ő mit szólna hozzá. Megkérdezzem vagy hagyjam amíg ő beszél róla? Nem akarom hogy ez miatt menjen tönkre a kapcsolatunk

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá nála
2021. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában a tettek beszélnek ilyen téren, ha kölcsönös az igény akkor valószínüleg már lett volna valami belőle.


Gondolod hogy ő direkt kerüli a témát?

2021. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatosan szerintem nyugodtan rákérdezhetsz. 2 év alatt egyszer sem került szóba?
2021. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hozd fel


ha benne van, akkor szupery ha nem, és tönkremegy a kapcsolat, akkor ez van


hidd el, neked sem jó, ha évekig rosszul érzed magad egy kapcsolatban

2021. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy felveted, és azt mondja, nem szeretné, nem fog tönkremenni a kapcsolatotok.


Beszélj vele nyugodtan, mond el őszintén, hogy te már vágysz erre. Hangsúlyozd ki, hogy te semmiképp nem akarod ezt rákényszeríteni, és elfogadod, ha azt mondja, ő még nem áll készen, és hogy emiatt semmiképp sem szeretnél vele szakítani, és nem lesz kevesebb a szemedben ezáltal - sok lány ezek miatt mond igent a dologra, és nyilván azt te se szeretnéd, hogy akarata ellenére történjen meg a dolog, hisz az rányomja a bélyeget az együttlétre és a kapcsolatotokra. A lényeg, hogy mindketten tudjatok beszélni őszintén az ezzel kapcsolatos érzéseitekről. Lehet, hogy egyszerűen nem meri felhozni a témát, mert bizonytalan.


Amúgy tényleg, soha semmi nem volt köztetek? Petting, mondjuk?

2021. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció a jó kapcsolat alapja, és az őszinteség! Azt hiszem még éretlenek vagytok rá. De ha összejönne húzz gumit!
2021. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
De ha két éve "vagytok együtt" akkor hogy lehet hogy ezt a témát nem beszéltétek át már oda vissza? Elméletileg ez egy "kapcsolat" akkor tisztában kéne lennetek már régóta hogy kinek mi az elképzelése meg vágya ebben a témában. Ha bármivel kapcsolatban a puszta megbeszélés miatt tönkre megy a kapcsolat akkor ehhez az egész "együtt lenni" dologhoz nagyon gyerekek vagytok még.
2021. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!