Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy hetero...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy hetero lányba. (?) 19L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy leszbi lány vagyok. Megtetszett egy hetero csajszi, 16 éves, és barátja is van :( Barátnők vagyunk, ő nem tudja mit érzek, ha elmondanám valószínű a barátságunknak vége lenne. Annyira szép lány, pont az ideálom..Szerintetek mit csináljak? :(
2021. ápr. 17. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Felejtsd el,ne tedd tönkre a kapcsolatát.Ne próbáld ráerőltetni a aberáltságod,keress párt a saját fajtádnál.
2021. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el!
2021. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Ne tedd tönkre a kapcsolatukat, amúgy is egy mentális betegség a leszbiség inkább keress fel egy jó pszihiátert
2021. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
16 évesen leszbosz xddd gondolom normális kapcsolatod se volt és a dekadens nyugat miatt mondod azt,hogy leszbi vagy...
2021. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

#4es, a kérdező 19 éves, ha lenne egy kis eszed észre is vetted volna.


Amúgy meg ne bántástok már a kérdezőt! Én se vagyok nagy meleg párti, de nem értem miért kell rögtön leugatni.


Amúgy kérdező, neked csak annyit, hogy nem nagyon tudsz mit csinálni. A kapcsolatát tényleg ne rontsd el és ha heteró utána se lesz esélyed. Sajnos ilyenkor muszáj továbblépni.

2021. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%
Milyen a lány ideálod? Nekem van nyuszim ^^
2021. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

Hetero fiu vagyok és összejönnék egy leszbi vagy bi lánnyal


17f

2021. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

#7


Leszbivel nem fogsz

2021. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne tedd tönkre a barátságotokat. Ha elmondod akkor lehet hogy kényelmetlenül érezné magát, mert tudja, hogy neked szar érzés, hogy ő nem viszonozza az érzéseidet, te meg kényelmetlenül érzed magad, mert nem tudod hogyan viselkedj.

Ráadásul a barátság is jobb, mint a semmi, nem?

A baj, hogy itt nem arról van szó, hogy barátok vagytok, de talán lenne esélyed. Jelenleg elérhetetlen a lány mind a kapcsolati státusza mind pedig a szexuális beállítottsága miatt.

2021. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
leszbi kategória!
2021. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!