Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha valaki beleszer...

Az normális ha valaki beleszeret egy kitalált személybe?

Figyelt kérdés
Pl mesebeli lény vagy egy filmben egy olyan valaki aki a valóéletben nem létezik

2018. szept. 20. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem az,de szerintem gyakoribb mint gondolnánk
2018. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen nincs. Valószínűleg a filmbéli szereplő hasonmás szinten viselkedik a filmben és az tetszik az illetőnek. Emlékeket hoz vissza..ezért az ilyennel nagyon vigyázni kell. Mert ha visszahozza az eltemetett emlékeket, azok újra élővé válnak az illető lelkébe.

Mindenkinek van ilyen egyébként, ezért kell nagyon vigyázni vele.

2018. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*szereplő hasonmás-mikor egy jelenet/jelenetek kísértetiesen hasonlítanak már megtörtént eseményekre
2018. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez már tényleg elég erős, de azért szerintem még az "elmegy" kategória. Ennél csak egy fokkal jobb az ha valaki híres emberbe zúg bele és abban már nekem is volt/van részem. :D
2018. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, főleg gyerekkorban, a nem normális az, ha valaki ezt komolyan veszi, vagy nem tud rajta túljutni.
2018. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kb. 10 éves koromban amikor rpg makeres játékokkal játszottam, "szerelmes" voltam egy karakterbe. Vivien-nek hívták és olyan szép lánynak volt lerajzolva, hogy azt kívántam hetekig, bárcsak lenne ilyen lány ugyanilyen névvel a való életben is. :D

Utólag nevetségesnek hat, de akkor komolyan gondoltam.

2018. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!