Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Miskolci lányoknak valóban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Miskolci lányoknak valóban ennyi az önbizalmuk, 15-21 éves korosztály?

Figyelt kérdés

Van egy pár haverom akik ott laknak Miskolchoz nagyon közel. Mondjuk én sem lakok onnan sokkal messzebb. Max + fél óra tomegkozlekedésel. És ők mondják azt, hogy ott arra felé olyan lányok vannak, hogyha egy kicsit is jól nézek ki akkor nem is kell csajoznom. Mert buliba fixen rám fognak jönni. De akár az utcán is betalálhatnak. És elvileg nem azért mert rosszlányok. Hanem mert elvileg a lányok többségben vannak a magyar fiúkkal szemben. Főleg, hogy én már voltam együtt Miskolci roma lánnyal is buliba. Nem (Miskolcon) És tök normális volt az is. Lényeg, hogy abban amit haveromék mondanak lehet is valami. Mert nem rég voltam ott anyámmal. És épp megyünk kifelé a plázából amikor szembe jön 2 csaj. És az egyik köszön úgy, hogy csak én haljam. 1 óra múlva kB. Meg jön szembe egy csaj az utcán. És rám mosolyog. Én vissza csak, hogy ezt már anyum is észre vette. És nem ilyen alap lányok voltak. Hanem nagyon is szép lányok csinálták ezt. Ritkán fordul velem ilyesmi elő. Vagy pl buliban is voltam egyszer. 2 csajjal is smáróltam és nem én kezdeményeztem. Viszont én is ismerek lányokat onnan. Na ők viszont tiszta beképzeltek illetve tipikusan azok az insta lányok. Akiknek sok kovetőjük van meg túl szépnek képzelik magukat ezért elszáltak maguktól. De annyira flegmák, hogy még egy bulira sem tudnám őket beválallni. De ez mindenhol megtalálható sajnos.

19/F



2021. ápr. 18. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a hegyen túl ott a tejjel mézzel és puncinedvvel folyó kánaán, ahol kancás, dögös tinilány hordák csapnak le a magányos hímekre. Hagyjuk már... :Dd
2021. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miskolc a város

Marta szívem sokszor

Itten lettem kóbor

2021. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem köszöngetnék idegen pasiknak az utcán. Pláne, ha az anyjukkal vannak.

A magyar-roma párhuzamot meg nem értem. A miskolci lányok többen vannak, mint a magyar pasik. Aztán meg te már voltál együtt roma csajjal. Mi az összefüggés?

2021. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném hogy ekkora különbség van Miskolc és más városok között
2021. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát ne haragudj, de elég nehezen lehet követni a gondolatmenetedet.


A fenti kérdésedre válaszolva meg szerintem nagyon egyén függő, hogy kinek mekkora az önbizalma. De a korosztály akit leírtál, 15-21 éves korig na nekik lesz a legnagyobb az önbizalmuk, mert tinédzserek.:D (Nyilván ott sem mindenkinek.)


Illetve tapasztalat, hogyha többen vannak a lányok, akkor az önbizalmuk is nagyobb. Ha pedig egyedül lennék lány biztos nem szólítanék le senkit.


De mondom egyén függő, akik kimennek az utcára 'csavarogni' nekik szerintem alapból több az önbizalmuk, mint akik inkább otthon ülnek és ott találkoznak.

2021. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!