Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Nektek, ha idősebb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nektek, ha idősebb a lány az imponál vagy inkább saját korosztályotokban kerestek párt magatoknak?

Figyelt kérdés

pl. 3 év korkülönbség.. A válaszhoz írjatok kort is, köszi!

18/l



2019. okt. 12. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem a kor számít, akár 10 év is belefér, a lány javára is, ha amúgy normális.
2019. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar a kor, a tudatszint ami nem mindegy számomra, hogy passzoljunk, megértsük egymást, persze azért van egy szélsőséges határ 18 és max 26. :) 22/F
2019. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Szexuálisan számomra nagyon imponáló, de ha arról van szó hogy összejöjjek valakivel, inkább a saját korosztályomban maradok.
2019. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó

18/F

2019. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én olyat keresek aki nem itél el amiért nincsenek barátaim s nem bulizok. Az életcélom is az hogy legyen egy lány akit megölelhetek, de lányoknál ilyen már nincs sajnos.. Aki elfogadna és szeretne, nem érdekelnek hány éves, persze ne legyen harmincas, az talán túlzás, mivel nem dugásra megyek ezért 14 ig is lemennék ha egy 14 éves lány lenne az igazi, ha tud szeretni, mert 14 évesek is vannak akik okosabbak mint pár 20 éves ribizli.. Ha megtörténik a csoda én csak hozzábújok megölelgetem, a kora és a külseje pedig nem érdekel annyira mint másokat, sőt elvileg én pont a csúnya lányokat keresem, mert olyat keresek aki természetes és nem szépitkezik össze vissza :)

18f

2019. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Én kifejezetten a fiatalabb korosztályból keresgetek.30+F
2019. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó, neked amúgy nem is a tini párkapcsolatokat kéne nézegetni.
2019. okt. 12. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
25/F Nekem idösebb nők jönnek be 30 évesk ortol 59 éves korig
2020. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Ha fiatal lányt keresek, miért ne nézegessem a tini párkapcsolatokat?

6# vagyok

2020. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!