Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőim mellett engem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőim mellett engem nem vesznek észre a fiúk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt leszögezném, hogy nagyon jó barátnők, senkire nem mozdulnak rá aki nekem tetszik, és már 5 éve vagyunkjóban.

Az egyikük egy nagyon szép, nőies lány, jó alakja van, nagy mellei, szép popsia, sokszor öltözik nagyon csinosan. Nagyon szép arca van, és aranyos, de vagány személyisége van. Intelligens, és tehetséges, eléggé művész lélek. Minden fiú az ilyen "védelmezni való kis hercegnőt" látja benne. A másik barátnőm sportos izmosabb, hosszú vörös hajú lány, aki ezek mellett nagyon tanult és ambiciózus. Az orvosira akar menni.

Szerintem én is csinos vagyok, de a barátnőim mellett észre se vennek. A lány akiről előszőr írtam, neki már egy ideje van barátja, és igazi főnyeremény a srác. Kedves, vicces, intelligens, tanult és jóképű. De ez nyilván nincs ráírva a barátnőm homlokára így ha megyünk valahova mindig őt szólítják le elsőnek a fiúk. És miután ő visszautasította őket, engem már észre sem vesznek.

Hogy legyek én is valamivel feltűnöbb, hogy hozzám is közeledjenek? Kihívóan öltözködni nem nagyon merek, az nem az én stílusom.


2021. ápr. 19. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Esetlen ismerkedj neten, ott nincsenek melletted a barátnőid, vagy kezdj el te közeledni valaki felé, és akkor megint nem fognak bezavarni a barátnőid, egyébként meg nem tudsz mit tenni, csak reménykedni benne, hogy valaki egyszer nem a barátnőidet fogja leszólítani, hanem téged.
2021. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, milyenek a barátnőid?

Szép alakjuk van. Akkor te is eddzél. Intelligens vagy? Van humorod? Ha nincs, akkor fejleszd. Jó az öltözködési stílusod? Csak a barátnőidre kell nézni, és ugyanazt elérni amit ők értek el.

2021. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az öltözködési stílusommal lehet baj... Olyan semmilyen, farmer póló, csak a baj hogy nekem ez tetszik... Humorom van, csak csendes vagyok és társaságban nem annyira derül ez ki, csak a szűkebb baráti körömben.
2021. ápr. 19. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is így voltam sokáig anno gimiben, úgy éreztem senkinek nem kellek, pedig a barátnőim meg az én ideálom aztán ég és föld volt. Akármilyen bulikba mentünk, mindenki rájuk volt kattanva. Mondjuk én inkább az antiszociálisabb művészfajta voltam. Majd amikor egyedül is ismerkedtem, találkoztam a párommal. Ennek több mint 3 éve.


Szóval ne aggódj, előbb utóbb találni fogsz egy srácot, akinek te fogsz kelleni és nem a barátnőid. Lehet ez nem jön össze pár hét alatt, de légy türelmes és nyitott. És egyetértek az előző hozzászólóval. Ismerkedj, nem veszithetsz semmit.

21/N

2021. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak önbizalomhiányod lehet, ez a kiírás erről is árulkodik. Tegyél magadért hogy először is a saját szemedben legyél minél vonzóbb, mind külsőleg mind belsőleg. Ha elérsz pozitív eredményeket akkor annál magabiztosabb leszel. Törekedj rá hogy magabiztos legyél, fontos az egészséges önbizalom. Hozd ki magadból a legszebbet, picit sminkelhetsz ha nem áll tőled messze, öltözz csinosan (nem kell kihívóan de előny ha kihozza az alakod, azon is dolgozhatsz amúgy), legyél laza természetes nyitott felszabadult. Kicsit próbálj meg vagány lenni te is, nem muszáj azt túlzásba vinni de valamilyen szinten jó ha az vagy, könnyebben felfigyelnek rád észreveszik hidd el. Próbálj meg nem bezárkózni, ne azt lássák rajtad hogy kedvetlen vagy és nulla önbizalom. Csak pozitívan, legyél mosolygós merész, kicsit lépj ki a komfortzónádból ameddig még jól érzed magad. Ne érezd kisebbrendűnek magad a barátnőidnél, a magad módján egyedien megvannak a te előnyeid is, tedd azokat szembetűnőbbé. Ne a barátnőid tulajdonságai határozzák meg a közérzeted, tekints el tőlük és magadra koncentrálj. Ne tőlük függj, ne “utolsó” legyél köztük, ne menj úgymond a hátuk mögött. Bátrand használd ki az adottságaidat, a legjobbat hozd ki magadból. Lehetsz te is ugyanúgy szép, csinos jó alakú, kedves és vagány csaj. De mindeközben maradj önmagad ne más ember váljon belőled, csak picit nyiss a külvilág felé és akkor feléd is nyitni fognak tuti. Ezek segíthetnek.
2021. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Küldj egy képet, kiváncsi lettem 😅😅
2021. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!