Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok túllépni az eddigi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok túllépni az eddigi sérelmeken?

Figyelt kérdés

Rólam tudni kell, hogy nehezen fog meg egy fiú, de akkor viszont nagyon. Eddig ezt kevesen érték el nálam, de akkor hozzájuk nagyon elkezdtem kötődni és kialakultak érzések, én őszintén akartam. De sose jött úgy össze ahogy szerettem volna, semmi nem lett végül. Mindig csalódtam, beleéltem magam és semmi. 2-3 fiú felé van ez nálam, megmaradtak bennem a dolgok mert nyomot hagytak bennem a lelkemben. Igazán jól éreztem velük magam, teljes szívemből akartam. Elérték azt hogy ragaszkodjak hozzájuk de végül csalódni kellett. Most nem arról van szó hogy egyszerre szeretném őket, csak valamilyen szinten mindegyik fiúról megmaradt bennem valami meg az emlékek és így részben mindegyikhez kötődök valamiért, más-más dolog kapcsán. És úgy érzem egyiken sem tettem túl magam igazán. Ha jön egy dolog vagy gondolat amiről eszembe juthatnak mikor melyik, akkor feljön minden. Visszagondolok mi volt akkor és rossz érzés tölt el, időnként rossz kedvem van emiatt. Bennem maradtak sérelmek amik fájnak velük kapcsolatban, leginkább az hogy nem jött össze semmi és abbamaradt. Mikor pl olvastam egy ilyen érzelmesebb szöveget aminek a végére az volt írva, hogy ha ezeket érzed és elképzelted akkor mondd el neki míg nem késő. Ez kicsit valami késztetést ért el nálam, de nem lehet. Nem tudom ezt megtenni, értelmetlen lenne már az egész. Tudom hogy hiába tennék mégtöbbet a dologért, semmi értelme már teljesen kárba ment. Ezen az egészen túl kéne tennem magam de most valahogy nem sikerül, mert időnként mindig feljönnek bennem a gondolatok és rosszul érzem magam. Viszont akármi legyen, egy fiú különösen a szívemben marad, olyan érzéseim vannak iránta ami nem múlik el. Figyelhetek én másra ha a szívem középpontjában mindig ő van (lesz).

Ilyenkor mit lehet csinálni? Furcsa ez mert nem vagyok olyan lány akinek elkeseredettnek kéne lennie, sőt. De most ez az egész ezt váltja ki belőlem, nem tudom mi ez nálam. Rendesen fájnak a történtek. Ehhez az kell hogy jöjjön egy másik fiú az életemben akit közel engedek magamhoz és erősen hozzá fogok kötődni? Mert addig szerintem biztos ez lesz. Rosszabbik esetben meg csak egy újabb csalódás.



2021. ápr. 19. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem ismerlek téged... 😕 privátban írsz egy rád jellemző dolgot? Akár település, vagy bármi, ami azért nem annyira személyes. 😕
2021. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem gond, akkor inkább megírnád te nekem privátban hogy kire gondolsz? Nem hiszem hogy ismersz, csak kíváncsiság.
2021. ápr. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!