Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok túllépni a múltbéli sérelmeken? (Tovabb lent)

Figyelt kérdés
Barátom volt hogy egy buliban hagyta magát egy másik lánynak, illetve voltak még ilyesmi kisebb dolgai más lányokkal, amiket próbáltunk megbeszélni és egy darabig jó volt minden, de ha visszagondolok ezekre a dolgokra mindig szorongok, hogy mivan ha megteszi újra, és eldob? Hisz ha első találkozásnál hagyta a csajnak, hogy magával rántsa az ágyba és ott fetrengjenek meg hasonlók, akkor ki tudja mikor fog még ilyet csinálni? Mindig mondja, hogy engem szeret de én mondom neki, hogy a cselekedetei nem ezt sugallják számomra. Teljesen elvesztettem a bizalmam felé, és most ezt próbálja visszaszerezni. Az a baj, hogy ezek régi dolgok, és tudom túl kellene tennem magam rajtuk, de egyszerűen nem megy, mert annyira rosszul esett nekem..

2019. jan. 9. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még a kanos korszakát éli mikor 1 lyuk már nem elég. Vágd pofán legközelebb és hátha feleszmél, hogy nem a farkának kéne irányítania őt.
2019. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, hogy távkapcsolatban vagyunk több mint egy éve
2019. jan. 9. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban több, mint egy éve? Hát akkor szerintem már elég sok lánnyal elég sok mindent csinált. Legalábbis abból leszűrve, amit írtál....
2019. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd magadat túl rajta, mégpedig úgy, hogy határozottan és végleg lemondasz róla. Mondhatod, hogy könnyű nekünk... Igen, de minket kérdeztél! Ne higgy a mézes-mázas szavainak! Ő már bizonyított (úgy, ahogyan leírtad). Most bizonyíts Te! (Ahogyan itt tanácsoljuk). Idős férfi.
2019. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért próbáld meg... ez így nem kapcsolat.
2019. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!