Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod megcsinálná rajtad a "hand in warm water while sleeps" prank trendet?

Figyelt kérdés

Youtubeon az utóbbi hetekben sok amerikai pár vlogger megcsinálta azt a trükköt egymással, amiben az alvó fél kezét meleg vízbe dugják, hogy az bepisiljen. Van akin tényleg működik, van akit leöntenek vízzel, de lényeg, hogy kiteszik youtubera utána ahogy felébred, és szembesül a kis "balesettel".

Itthoni videósoknál még nem láttam, de ha ez is trend lesz, gondolom itt is csinálja majd valaki.. Én biztosan nem hagynám, hogy kikerüljön, ha velem tennék meg, de még akár szakító ok is lehetne. Külföldön ennyire belefér a másik szívatása? Ti mit lépnétek, ha a párotok "meglepne" egy ilyennel? :))


2021. ápr. 21. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hú, micsoda modern megatrend. Már a 90es években is ezzel szívatták egymást az emberek táborokban.
2021. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam trendként, hogy videót csinálnak belőle youtubera .. :)
2021. ápr. 21. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én nem örülnék neki, ha a barátom megcsinálná velem.
2021. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Ha megcsinálja velem annak nyilván nem örülnék, de amíg nem rakja fel sehova addig részemről oké
2021. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Mekkora gyerekes idiótaság. Szánalmas.
2021. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Vajon, melyik szót nm tudtad lefordítani magyarra a "kéz a meleg vízben, amíg alszik" kifejezésben, amit angolul írtál ki?

S a szívatás és divat szavakat sem ismered?

2021. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon rosszul esne már az is ha csak megcsinálná, de ha eszébe jutna kitenni, azért tuti szakítanék.
2021. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Nem egy kísérleti nyúl vagyok, egy báb, amivel lájkokat szerezhet. Ha megcsinálja, már elgondolkodom, érdemes-e folytatni, ha az értelmi szintje ennyi, hogy ha mindenki ezt csinálja, akkor ő is, kit érdekel, hogy ez számomra megalázó. Ha pedig akár csak eszébe jut kitenni, nemcsak lapátra teszem, de gazdagodik pár monoklival. Amúgy is törvénybe ütköző az engedélyem nélkül kitenni.
2021. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Rajtam megcsinálta az exem, bár nem videózta le. Nem emiatt szakítottunk
2021. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez brutál gyerekes dolog. Ha haver csinálná, azt jobban elnézném, de azt is csak ha nem rakná ki. Az embernek a párja nem erre való! L/18
2021. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!