Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod megcsinálná rajtad a "hand in warm water while sleeps" prank trendet?

Figyelt kérdés

Youtubeon az utóbbi hetekben sok amerikai pár vlogger megcsinálta azt a trükköt egymással, amiben az alvó fél kezét meleg vízbe dugják, hogy az bepisiljen. Van akin tényleg működik, van akit leöntenek vízzel, de lényeg, hogy kiteszik youtubera utána ahogy felébred, és szembesül a kis "balesettel".

Itthoni videósoknál még nem láttam, de ha ez is trend lesz, gondolom itt is csinálja majd valaki.. Én biztosan nem hagynám, hogy kikerüljön, ha velem tennék meg, de még akár szakító ok is lehetne. Külföldön ennyire belefér a másik szívatása? Ti mit lépnétek, ha a párotok "meglepne" egy ilyennel? :))


2021. ápr. 21. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azonnal kipenderíteném, ha ennyire nem tartja tiszteletben a magánszférámat.

Továbbá elgondolkodnék, hogy hogy sikerült ennyire szellemi hulladék barátnő mellett kikötnöm?

Alapból bénának és ostobának gondolom az ilyen "csináljunk valami semmitmondó videót, amit már 128 millióan megcsináltak csak azért, hogy kapjak 18 lájkot" mentalitást. Emellett pedig a magánélet az magánélet, a Youtube meg nagy nyilvánosság. A kettőt nem kéne összemosni. Aki csak úgy tud nézőket szerezni, hogy a magánéletét - vagy rosszabb esetben a barátja magánéletét - kiteregeti a nyilvánosság elé, az menten törölje magát youtube-ról, mert rohadtul nem megy neki a tartalomgyártás. Ha pedig pont a barátnőm akarna szándékosan lejáratni, meg bohócot csinálni belőlem, az a legkisebb mértékben sem fér össze arról, amit egy emberi kapcsolat számomra képvisel.

Nem vagyok egy keserű, mogorva ember, sőt, kifejezetten sokat lehet velem hülyéskedni, de én azt mondom, hogy mindent a helyén kell kezelni.

2021. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2021. ápr. 30. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!