Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetek neki hogy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki hogy tényleg szeret, vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval összejöttem a legjobb lány barátommal. Magam is lány vagyok, viszont biszex.

Szerelmes lettem belé aztán egyszer egy napon bevallottam neki, mivel egy nagyon aranyos és kedves lányról van szó, azt mondta hogy nem akar játszani az érzéseimmel, de nem tudja hogy mit érez. Mivel nem tudja a szexualitását nem tudja hogy szeret-e viszont. Hogy csak barátként vagy többként. Ezért kipróbálás alapon összejöttünk. Úgy érzem én vállalom be úgymond a fiú szerepet a kapcsolatunkban. Én szoktam neki mondogatni hogy szeretem, ő magától soha. Én viszek neki virágot és hasonlók.

Amikor megkérdeztem hogy őszintén mit érez irántam mégis azt mondta hogy szeret. De valahogy mégis azt érzem hogy mégsem. Megbízok benne, de többször érzem azt hogy nem szeret csak barátként. És mivel eléggé olyan ember aki magát hibáztatja mindenért ezért eltudom képzelni hogy azért nem szakít velem mert hogy akkor szomorú lennék meg minden meg hogy ő a hibás. De én meg viszont nem szeretném szeretlek üzenetekkel meg ilyesmikkel elhalmozni ha ő neki ez kellemetlen.

Ezért lennék kíváncsi hogy vajon hinnem kéne e neki hogy tényleg szeret.



2021. ápr. 23. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Mivel nem tudja a szexualitását nem tudja hogy szeret-e viszont. Hogy csak barátként vagy többként. Ezért kipróbálás alapon összejöttünk.


Szerintem már itt abba kellett volna hagyni. Hagyj neki időt.

2021. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a saját identitásával van baja, lehet nem tudja elfogadni hogy ő is biszex...nem tartja normálisnak.
2021. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő maga sem tudja eldönteni hogy mit érez
2021. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen bizonytalan. Lehet, hogy érez irántad egy erősebb fajta barátságot, de ameddig ezt nem tisztázza le magában, addig nem hiszem, hogy beszélhetünk igazi vonzalomról.
2021. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!