Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó tinilány azt gondolja magáról, hogy érettebb, a koránál, ezért nem a vele egykorúak között keres párt, hanem összejön egy sokkal idősebb, akár dolgozó emberrel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem azért jönnek össze idősebb srácokkal, mert érettebbnek tartják magukat. Ez egyfajta bizonyítás másoknak, akik ezt nem hiszik el. Szerintem pont ebből látszik, hogy mennyire nem érettek. Persze az idősebb fiúk örülnek az ilyen lányoknak.
2021. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

... vagy esetleg mert ő jön be nekik?

És esetleg mert nem azon rugózik, hogy ő most dolgozik-e?

2021. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Csak a szokásos napi "hogy mer valaki összejönni olyannal, aki nem ugyanazon a napon született, hiszen ők már teljesen más korosztály" hiszti.

Nem, nem a korod miatt nem jön veled össze senki.

2021. ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
nekem eddig minden lány akivel beszéltem azt állitja magáról hogy érettebb a korától. Van ilyen tényleg, de ez hogy az összes azt hiszi magáról már unalmas
2021. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem mondom aut hogy érettebb vagyok a koromnál. A lányok általában (persze mindenhol vannak kívételek) előbb érnek mint a fiúk. Így a saját korunkhoz vagyunk megfelelően "érettek" csak ugyanezt az érettségi szintet a fiúk (általában) eleve később érik el.

17/l

2021. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Kamasz kort előbb kezdik a lányok és ennyi. Rohadt sok tini lány ismerősöm van /volt ,mind nagyon érettnek hiszi magát ,közbe legtöbben nagyon gyerekesek .Sokan meg csak azért járnak idősebbekkel mert hu ,de menő.Mikor meg FÉL ÉVVEL fiatalabb fiúval vannak azon aggódnak ,hogy jajj mit fognak mások gondolni. Az érettség egyik fő jele az ,hogy másoknak akarnak megfelelni ugyebár.
2021. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
A vicc meg az mikor a tini lány elvárja a pénzt , az autót , a lakást ,de a testén kívül mást nem tud felmutatni. Mondjuk a legtöbb idős pasinak több nem is kell.
2021. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kezd mar kicsit uncsi lenni.

16 evesen mar suli mellett dolgoztam, 18 at betoltve kulon koltoztem es haztartast vezettem, szerinted olyan csavora lett volna szuksegem aki egesznap fortniteozik , egy tanyert se kepes elmosni es az az elete hogy minden hetvegen mas csajsziba dugja bele?

Es igen, imponalt ha valakinek mar volt felepitett egzisztenciaja, es nem egy kisgyerek.

2021. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!