Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közben barátnője volt, de én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közben barátnője volt, de én nem tudtam róla. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több, mint egy évig udvarolt nekem, de néha távolságtartóbb volt, bizonytalan. Mostmár értem miért. Neki közben végig barátnője volt, de mindvégig titkolta. Most ez kiderült egy közös ismerősünk által.

Barátok lettünk, miközben éreztem a pillantásaiban és érintéseiben, hogy többet érez. (nem csalta meg a barátnőjét velem, bár kinek mit jelent a megcsalás..) Vártam, hogy ő hívjon el, mert én folyamatosan adtam a pozitív visszacsatolást, ő volt néha bizonytalan, kiismerhetetlen.

Néhány hónapja szakítottak már, mi nemrég jöttünk össze. Minden tökéletes, csak nem tudom félretenni azt, hogy közben barátnője volt. Ha tudtam volna, akkor nem közeledek felé, hanem tiszteletben tartottam volna. De ezt most tisztességtelennek érzem és bűntudatom van.

Tudom, hogy a jelen számít és ha szeret, akkor most erre kéne koncentrálnom, mert boldogok vagyunk és fontos vagyok neki. De kérlek segítsetek, hogy ez könnyebb legyen.



2021. ápr. 28. 21:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Lehetőleg ne szólj erről az exének, mert lehet megtép, kopaszon meg nem biztos hogy veled marad a pasi.
2021. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Bűntudatod semmiképpen se legyen, te erről nem tudtál, ez a pali lelkén szárad, hogy félrekacsintgatott. Viszont arra készülj fel, hogy neki megengedik az erkölcsei, hogy ilyeneket tegyen kapcsolat közben. Nem azt mondom, hogy meg fog történni csak fenn áll a veszélye. Illetve nekem személy szerint rosszabbul esne egy ilyen hosszabb udvarlós/flörtölös érzelmesebb kapcsolat egy másik lánnyal (még ha nem is volt semmilyen testi kontakt), mint egy részeg csók. Mert az első opció mégis csak mélyebb és többet jelent, akár csók/kézfogás nélkül is.
2021. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell rosszul érezned magad. Majd csak akkor, amikor ezt veled is megteszi, amire 100% az esély.
2021. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
En nem biznek az ilyen fiuban. De ez csak sajat velemeny. "Ha massal megtette, honnan tudom hogy velem nem fogja?"
2021. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szívesen fogadok még válaszokat.

Annyival kiegészíteném, hogy ő kezdeményezett mindig, én nem is mertem volna.

Illetve, nem hiszem, hogy ez velem is megismétlődhetne. Tudom, ez naivan fog hangzani, de nem kacsintgat más lányokra, ő nem ilyen. Azért volt nekem hatalmas bűntudatom mikor ez kiderült, mert ezt én hoztam ki belőle... Gondolom ezért volt benne sokszor vívódás, mert tudta, hogy nem helyes, amit tesz, de próbált csak simán a barátom lenni, de az érzéseink többek voltak. Azért is sajnálom az exét, mert ő bármennyire is boldognak érezte a kapcsolatát, bennem valami olyasmit látott a barátom, amit benne nem. Nem is szeretném, hogy ez kiderüljön a lány előtt, mert ő sem tudott rólam és ez jobb, ha így is marad, mert biztos felkavarná őt is

(egyébként távkapcsolatban éltek, az ország 2 teljesen különböző pontján)

2021. ápr. 28. 23:05
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Sajnálom, de ki kell ábránditsalak, 100 %, hogy így fogtok járni ti is. Majd jön valaki aki szebben mosolyog rá és fiatalabb...
2021. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanigy jártam mint te. 5 évvel ezelőtti történet. Aztán 2 év után engem is otthagyott egy másik noert, pedig azt hittem hogy óriási a szerelem az ő részéről is.
2021. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Akkor most bizonytalannak kéne lennem és szakítani, miközben ő folyamatosan érezteti, hogy milyen fontos vagyok számára?

Mi van, ha én nem egy olyan lány leszek, akit csak úgy eldob másért?

Tudom, hogy minden lány ezt gondolja, stbstb.

De ha már átestetek ezen, kérlek áruljátok már el, hogy szerintetek mi lenne a helyes, ha közben tényleg úgy érzem, hogy ő számomra a tökéletes?

2021. ápr. 28. 23:17
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kielvezni a jelent. Más tanácsot adni nem tudok.
2021. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ezen az egy hibáján kívül semmi olyan nincs, amit az elmúlt egy évben kifogásoltam volna. Minden megvan benne, ami számomra fontos és ezek igazán szívből jönnek tőle.
2021. ápr. 28. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!