Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mit jelent ha egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy fiúnak barátnője van de közben instagramon és facebookon sok lány képét lájkolja?

Figyelt kérdés
Napi 10-15 lány fotóit. Olyat is amin tangabugyiban vannak. Nektek nem esne rosszul?

2016. febr. 18. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Lányok ti mit éreznétek amikor felmentek bármelyik közösségi oldalra és látjátok hogy a barátotok őt is meg őt is lájkolta?
2016. febr. 18. 15:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért rakják ki. De minek is teszik ki a bugyis képeket?
2016. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekel a barátom miért nézi ezeket és nem gondol arra hogy szarul eshet
2016. febr. 18. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Huseget fogadott nem vaksagot (illetve a hazassagig tkp meg azt se)
2016. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
najó az nem is baj hogy lájkol csak a mennyiség
2016. febr. 18. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ronda dolog. Nekem is szarul esne.... Ha teged szeret akkor minek lajkolgatja mas nok fotoit? Foglalkozzon a veled....o.o de amugy sztem mondd el neki
2016. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is rosszul esne.
2016. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
70%
Ugyan ez van nálunk is, borzasztóan zavar,hogy más lányok képeit lájkolja, olyan érzés mintha én nem lennék elég jó. De nem tudom hogy kezdjek neki egy ilyen beszélgetésnek vele.
2016. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!