Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek az első találkozástól a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiii_16 kérdése:

Félek az első találkozástól a barátommal,ti efelől mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nehéz volt ezt a kérdést megfogalmazni,mert igazából csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.A barátommal távkapcsolatban vagyunk és hamarosan (kb 2 hét múlva) fogunk elsőre találkozni.Az ő testalkata vékony én meg inkább az a tömzsi,pufibb lány vagyok.Annyira félek a találkozástól...mi van ha nem fogok tetszeni neki és mi van ha egyáltalán nem erre számított ...az a tudat ,hogy pl a karom, a csuklóm vagy épp a vádlim vastagabb mint az övé ahh...nagyon kellemetlen lesz és ez nekem szégyen ,mint lány.Hogy eltudjátok képzelni hogyan is nézek ki,ki teszek egy képet magamról.Addig leírom hogy kb eltudjatok képzelni milyen testi különbségeiről beszélek ...


A barátom:171cm 57kg

Én :157cm 56,7kg


Lányok ti már voltatok ilyen helyzetbe és ti is ilyen kellemetlenül éreztetek magatokat?


Fiúk ha a barátom helyében lennétek (ugyan olyan testalkat tal)zavarna az ahogyan én kinézek?


Érdekelne az őszinte véleményetek.

Nyugodtan legyetek őszinték.


Mindjárt ki teszek akkor egy képet.:)


Üdv,Timi



2021. máj. 10. 19:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb kéne találkozni mint mielőtt összejöttök, élőben minden más lesz. De az alakoddal nincs gond rendben vagy.
2021. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól nézel ki nyugi. Ha nagyon szeretnéd megkapni úgy is meg változol miatta. Mert mindenki meg tud változni ha van kiért.


Nálam ez pont fordítva sült el, én mint fiú voltam a ducibb,ő pedig a vékony lány, nagyon bejött nekem. Igaz azt mondta,nincs velem semmi baj,jól nézek ki,de tudat alatt mégis úgy gondoltam kicsit kipattintom magam miatta,és nincs is nagyobb inspiráció mint egy olyan személy aki e belezúgsz.

2021. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép vagy nincs semmi baj az alakoddal. A barátodnak meg tetszeni fogsz. Ha nem tetszenél neki akkor nem lennél a barátnője.
2021. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy pufi, ne aggódj. Ha eleve az összhang is megvan akkor probléma sem lesz:)
2021. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ÉrettFfi ***** válasza:
Jól nézel ki mint ahogy mindenki előttem is megerősítette.
2021. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
63%

Mesélhetnél, hogy azóta mi történt veletek.


A testi dolgok ne izgassanak, remekül nézel ki. Hasonló voltam én is a barátnőmmel, ő nagyon szégyelte magát, pedig tényleg 10/10es lány volt, olyasmi alakja volt, mint neked. Engem az zavart, hogy őt zavarja az, ahogy kinéz és ez negatív irányba tette sokszor az érzéseimet, nem volt olyan nyitott strandon, ágyban, sehol, hiába próbáltam sokat biztatni és éreztetni, hogy nekem ő a legcsodásabb.


Szoval nem tudom, hogy valaha ide visszakeveredsz e, de mindig emlékezz arra, hogy semmi baj nincs veled! ☺️

2021. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!