Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szép vagyok vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szép vagyok vagy csúnya?

Figyelt kérdés

Ez amúgy egy komolyabban kérdés akar lenni.

Amikor megyek a villamoson/metrón/buszon akkor vannak helyes srácok akik folyton felém néznek és amikor megyek mögöttük hátra néznek folyton, de eközben soha nem ír rám senki...

Soha sem volt még párkapcsolatom így ezeket nem vágom.

Vaaagy olyan ronda vagyok, hogy ezen röhögnek.

(Oké volt aki udvarolt nekem de ő egy idő után lekopott vagy meleg lettxd)

Én nem gondolom magam csúnyának csak most kíváncsi vagyok az emberej válaszára

Btw 17L



2021. máj. 26. 22:41
1 2
 1/19 Pruty ***** válasza:
95%
Honnan tudjuk ez alapján?
2021. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Csúnyy
2021. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján csak annyit tudok mondani hogy még nem volt szerencséd. De egyébként ha nagyon akarsz sikereket elérni ilyen téren, akkor esetleg te is próbálkozhatsz fiúknál.

Azt meg nem tudom megmondani hogy szép vagy csúnya vagy, viszont az biztos hogy a szép mindenkinek mást jelent. Szóval valakinek az vagy, valakinek nem. Az számít elsősorban hogy te szépnek lásd magad.

2021. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm az értelmes választ ❤️
2021. máj. 26. 23:09
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Te mit gondolsz magadról ? Ha azt,hogy csúnya vagy,az kifelé is látszik és te is úgy állsz másokhoz,pesszimistán fogsz gondolkodni.

Ha azt,hogy szép vagy,szintén látszik ,magabiztos,optimista leszel. Próbálj magabiztos lenni. Ha másokkal vagy ,figyelj a jelekre: a testbeszéd,a hang hordozás árulkodnak.

2021. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Én csak annyit tudok mondani hogy én 17 vagyok és nyitott vagyok mindenre
2021. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Vagy csak ismeros vagy nekik

Vagy egy bszott nagy hernyo esett a fejedre

Vagy ez a feladat a puan vagy a mogotted levot nezik

Vagy azert neznek hogy mit nezel

Vagy hogy ekkora orrot még nem lattak

Vagy hogy miert koveted

vagy miert jossz olyan kozel

Vagy minden csajt jol megneznek

Vagy azon rohognek hogy azt hiszed hogy tetszettel nekik

Vagy tetszettel nekik

2021. máj. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem tudom hogy csúnya vagy e.
2021. máj. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Psylocyber ***** válasza:
100%

- Üdvözöljük felségedet, a királyok legnagyobbikát - mondták a lovagok. - És Árnika királykisasszonyt is üdvözöljük, a világ legeslegszebb leányát.


- Nem is vagyok a világon a legeslegszebb - suttogta az apjának Árnika.


- Nem baj - mondta a király -, egyszer majd lesz valaki, akinek a legeslegszebb leszel. - Azzal a lovagokhoz fordult. - Mit akartok?

2021. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor érzem, hogy valaki már egy ideje néz, akkor én is ránézek mit szeretne, próbálom jelezni, hogy ne nézzen már, mert idegesít. Sokakat idegesít, ha sokáig bámulják.

Ha te nem ilyen bámészkodó vagy, akkor nem hiszem, hogy azért néznének, mert nem vagy szép. De amúgy szerintem az esetek nagy részében nincs nagy jelentősége, annak, hogy néznek a tömegközlekedésen.

2021. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!