Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről tudok beszélni egy 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről tudok beszélni egy 19 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a srác akivel pár éve délutánonként közös szakkörre járunk és hónapok óta tetszik nekem de nem tudom hogy miről kezdhetnék el vele beszélgetni. Esetleg valaki tud valamit tanácsolni? (En 16 éves vagyok)

2021. máj. 27. 22:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyépként néha szoktam vele szemezni
2021. máj. 27. 22:33
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
csak arról amiről amúgy a csajok amúgy mássla is bezsélgetnének, vérzés, tamponok, spirál, fogamzásgátló, gyerekvállalás, ki kivel jött össze , ki kivel szakított , pletykák, vagy kivághattok kuponokat, de a bulvár újságok és az aktuális sztár problémák állandó témát adhatnak, szinténa ki kivel szakított, ki kivel jött össze tengelyen. Akkor még a házasság, álomesküvő ...ezeket szokták nyomatni általában. Szemezgess.
2021. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Az a kérdés gyakran felmerül itt, hogy mivel lehet beszélgetni lányokkal. Ez érthető, mert a legtöbb tizenéves lánynak nem sok érdeklődése van, és nagyon sokaknak a legszürkébb, legkommerszebb proliságok körül jár egész nap az a kevés agya.


Persze aztán ezek felnőnek, és ugyanilyenek lesznek felnőttként is. Szóval ne csodálkozzunk a magyarállomány minőségén.


Ugyanakkor a fiúk annyiból egyszerűbb esetek, hogy a legprimitívebb gyökereket kivéve mindegyiknek elég szerteágazó az érdeklődése. Egy fiúval beszélgetni nem szokott akadályba ütközni, kivéve, ha vagy egy kőagyú bunkó, vagy egy hótt mulya szerencsétlen. Leírásod alapján ő egyik sem.


Az egyetlen akadály az lehet, ha zárkózott, és megszeppen egy lány közeledésétől. De 19 évesen azért ez ritka.


Amúgy ha közös szakkörre jártok, miért nem arról beszélgetsz vele, ami ott történik?

2021. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Jó mondj a #3 !

Ha nincs semmi érdeklődésed amit felvethetnél akkor vagy jobb ha észbekapsz és elkezdesz valami iránt érdeklődni vagy elfogadod hogy csak szülőgép leszel és felszínes faxságokról fogsz 45 évesen is beszélgetni a barinőiddel , esetleg insta filtereket fogtok válogatni, lesni a netes kuponokat meg a joy napokat...és észbekapni, hogy hiába raksz 1000 fiatalító filtert instára tiktokra , amikor majd a liveot kikapcsolod és belenézel a tükörbe akkor gondolj arra a napra amikor a szakkörön nem tudtál miről dumálni azzal a faxzival... vagy észbekapsz. még nem késő.

2021. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Bocsánat, nem láttam, hogy a thot patrol közeledik!

*tiszteleg*

2021. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
hogy mi?
2021. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Psylocyber ***** válasza:
83%

Szerintem szomorú ez a rengeteg rosszindulat... egy kérdést tett csak fel és mindjárt mindenki savazza. Nem lehetne inkább csöndben maradni, ha már nem tudtok semmi értelmes tanácsot adni?


Egyébkét szerintem, unalmasnak hangzik, de mégis talán azt kéne megkérdezni tőle, hogy mi érdekli, milyen hobbijai vannak. Esetleg teljesen hétköznapi dolgokról beszélgetni, mint pl család, suli, sport stb. A lényeg, hogy kommunikáljatok, ha nem megy akkor meg csináljatok együtt valamit. Az interakció a fontos, hogy megismerjétek egymást és, hogy legyenek közös élményeitek.

2021. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
7-es, senki sem savazta. 3-as nagyon jó és szakszerű választ adott.
2021. máj. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
a 2-es és a 4-es is remek tanácsokat adott ! Egy disztópikus jövőkép felvázolásaként hívta fel a figyelmet azokra a problémákra amiket először le kell tisztáznia amgában, majd csak ezután fog tudni választ találni a kérdésére.
2021. máj. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es nagyon jól írta le a nők többségét, mint felszínes, üresfejű ringyót. Ne tessék hőbörögni, a férfiak többsége is felszínes és üresfejű. Az értékes ember attól értékes, hogy ritka.
2021. máj. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!