Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vannak akiknek nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak akiknek nem volt viszonzott szerelemben részük?

Figyelt kérdés

Én nem találtok barátnőt, pedig nagyon szeretnék már.

Mindenki azt mondja hogy milyen jó a tinikori szerelem, de nekem ez ki fog maradni 😥


Kevesebb leszek ettől?


2021. máj. 28. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 19 éves koroma sem volt sosem komoly kapcsolatom. Egy egy lánnyal hébe hóba beszélgettem, de sosem lett belőle semmi. Voltak lábyok, akikbe szerelmes voltam, de sosem lett belőle semmi. Majd ők összejöttek mással, én pedig még szerettem őket. Nagyon rossz érzés
2021. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmnek is csak egy-két ilyen csókolózgatunk, randizgatunk kategóriájú kapcsolata volt, az is 18-19 évesen, előtte semmi. Most viszont (21 éves) másfél éve együtt van az első komoly barátjával, már együtt is élnek, nagyon boldogok. Nyilván megeshet, hogy szakítanak, sőt az is, hogy majd összeházasodnak és elválnak, de ez ugyanúgy igaz lenne akkor is, ha 16 éves koruk óta járnának vagy ha barátnőmnek lett volna már korábban hosszabb kapcsolata.
2021. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Volt egy pár ilyen sztorim sajnos, amiknek vagy az volt a vége, hogy kiderült a lányról, hogy van már valakije vagy pedig nem feleltem meg a szempontjainak.

Gyakorlatilag ezekkel a sikertelen próbálkozásokkal telt el a szakképzős 3 évem.

2021. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!