Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből szűrhetem le, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből szűrhetem le, hogy tetszem az egyik lány osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Megkérdezed tőle :)
2021. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy gyakran néz téged és gyakran kedveskedik neked, ha valaki egy rossz szót szól neked egyből bevéd.
2021. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es


Egy lany kedveskedik egy sracnak ha tetszik?


Megvedi mastol ha beszolnak a sracnak???


Ez miota letezik?


Ezek azert nagyon extrem csajok lehetnek...


En amiket megtapasztaltam, meg amiket masok megtapasztaltak tobbnyire abbol allt MAXIMUM, hogy a csaj elkezdte nezni a sracot, esetleg annyi kiesett a szajan hogy "szia" es ennyi.


Aztan kevesbe meg a lany semmit nem csinalt csak varta a csodat minden jel nelkul, hogy majd a fiu odamegy hozza.


Azzal teljesen egyet ertek, hogy gyakran nezi a kerdezot

2021. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as

Nem annyira extrémek,csak sok lány túl félénk ahhoz, hogy egyáltalán megszólítsa azt, aki tetszik neki. Én pl akkor is beszélgetek, kedves vagyok a fiúval, aki tetszik nekem, ha úgy érzem, hogy nincs semmi esélyem nála. Sőt néha vissza kell fognom magam, kevesebbet a társaságában lenni, hogy ne tűnjek túl tapadósnak. És ez még csak nem is önbizalom kérdése, mert nekem se szép arcom, se jó alakom nincs, mégis képes vagyok arra, hogy odamenjek hozzá beszélgetni. Azzal állítással, hogy egy lány gyakran néz rá arra, aki tetszik neki, teljes mértékben egyet értek

2021. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!