Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy mit érzek/érzek-e valamit?

Figyelt kérdés

Veletek volt már olyan, hogy nem tudtátok hogy éreztek-e valaki iránta valamit? Mert velem ez van már egy ideje, és az őrületbe kerget.

Van amikor helyesnek találom, és szívesen megismerném egy kicsit jobban, másik nap meg már annyira nem is helyes, nem tudom.

A barátaimnak nem is mertem elmondani, nem kifejezetten kedvelik az illetőt. Nincs vele semmi baj, szimplán nem bírják a humorát, meg a személyiségét.

Tegyük fel eljutunk odáig, hogy járunk. Na itt nem tudnék mit csinálni. Nem akarnám elmondani senkinek. És ez rossz jel. Sokan mondják, ha “nem vállalod fel” mások előtt, akkor nem is jelent neked semmit.

Elalvás előtt szoktam rá gondolni, hogy milyen lenne ha járnánk, de nem tudom, hogy...szóval nem tudom hogy ennek van-e jelentősége.

A dolgok bonyolultak, már egyszer visszautasítottam, szóval ő nem fog lépni. Én meg nem merek. Meg nem is tudom hogy kellene-e lépnem, hogy egyáltalán akarok-e valamit, vannak-e érzéseim.



2021. jún. 4. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Akkor nem ő az igazi. Én is ilyen voltam, hogy csak addig tetszett ameddig össze nem jöttünk, aztán már nem is akartam az egészet..
2021. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem tudat alatt hatnak rád külömböző dolgok, pl. a barátaid véleménye is. Néha elgondolkozol, hogy mi lenne ha, de a racionális éned elutasítja az illetőt. Előfordul az ilyen, szerintem nem kell ezt eröltetni, ha vannak rossz érzéseid.:)
2021. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell azonnal fejest ugrani, elég ha szépen lassan alámerülsz. Nem kell kijelenteni egyből, hogy jártok, töltsetek KETTESBEN némi időt (lehetőleg minőségit). Ha van közös érdeklődési körötök, akkor már jó a kiindulópont. A gond, hogy az említett személyről semmit nem tudunk, így ez olyan, mintha sötétben tapogatóznánk...


Kétségek természetes, hogy születnek, de azt mondom kicsit tekints el a barátok véleményétől, de azért jó lenne tudni, miért nem kedvelik őt annyira... Legyen SAJÁT véleményed is, ami nem ilyen kettős érzéseket hoz fel! Ha szereted, akkor tuti nem fogsz a felvállalással foglalkozni, mert fikarcnyit sem fog érdekelni, még a haverok leszólásai sem.


Ismétlem, akkor is ha visszautasítottad, még finoman lehet közeledni, de már nagyon ügyesen! Az, hogy most ő az igazi, vagy nem ő az igazi csak az idő és az alatta szerzett tapasztalat döntheti el szerintem, amit egymással töltötök el.

2021. jún. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!