Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8 napos terhességet lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 napos terhességet lehet érezni? Pénteken kell megjönnie, nem tudom eldönteni hogy mensit érzek vagy azt hogy terhes vagyok. Szerintetek? A gumi kiszakadt, de nem gond ha teherbe esek.

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Terhességi teszt, aztán kiderül.
2021. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
86%
Csinálj 1-2 terhességi tesztet, azzal rosszat nem tehetsz
2021. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg vannak akik érzik ha teherbe esnek ilyen lelkileg vagyhogy írjam hogy érzik hogy valami nagyon más.. de fizikailag nem kéne érezni 8 nap után.. mármint barátnőm mikor terhes lett mondta is hogy olyan máshogy érzi magát sok dolognak örült meg késett neki is mondta hogy nem kíván már kajákat, hőingadozásai voltak, néha szédült de neki ez nem 8nap után volt
2021. máj. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A terhességi teszt sem feltétlenül mutat ki pár napos terhességet. Akkor érdemes elvégezni, ha kimarad a menstruáció.

Bocsi ha indiszkrét vagyok, de hány éves vagy, hogy nem gond ha jön a baba, de tini párkapcsolatokban van a kérdésed?

2021. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korán, még sanszos, hogy a teszt sem mutatja ki. Szóval várjál türelmesen és ha nem jön meg, vagy lesz még valami jel, akkor nőgyógyász. De azért tini párkapcsolat topikban erős, hogy nem lenne baj a baba, de te tudod. Legközelebb azért vegyél be 72 órás tablettát.
2021. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!