Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek keresett meg a csaj,ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek keresett meg a csaj,ha utána csak napokkal később válaszol? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Korábban ismerkedtem egy csajjal. Aztán a járvány miatt kiköltözött a kollégiumból és vissza kellett költöznie a szüleihez,emiatt abbamaradt az ismerkedésünk.

Pár hónappal később ő volt az aki rám írt és elkezdett érdeklődni felőlem.

Mondta hogy tök jó lenne ismerkedni velem,de 40 km-re lakunk egymástól,erre én mondtam hogy nekem ez nem gáz.

Utána abba állapodtunk meg,hogy találkozunk egymással,de ha írok neki és érdeklődök felőle,akkor napokkal később olvassa el és mentegetőzik hogy nem látta,hogy írtam neki.

Vajon lehet ebből valami vagy csak volt egy pillanata,amikor unatkozott és ezért írt rám több hónap után?


2021. jún. 6. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos az, hogy nem nézi meg napokig, elég rossz jel. A mai világban nincs olyan, hogy valaki (főleg fiatalok) napokig ne lógjanak fb-on.

Kérdezz rá kerekperec, hogy lenne-e kedve jövő hétvégén együtt lógni. Azért ne most hétvégén, ha nem nézi meg egyből, akkor is legyen ideje :)

2021. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha Messengeren írsz neki, simán lehet, hogy tényleg nem látja. Egy rakás szar az egész. Nálam is volt már ebből sértődés, mert nem küldött értesítést.
2021. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer-kétszer fordul elő akkor még nem kéne emiatt offolni,nekem volt már hogy hirtelen annyian írtak,hogy lekerült a beszélgetés és szimplán nem láttam. Ha nem akarna beszélgetni akkor nem magyarázkodna szerintem,hanem úgy csinálna mintha tök normális lenne hogy napokkal később válaszol
2021. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit érdekelsz, az egyértelmű, nehéz palástolni. Az időt fog szánni rád, keres. Ha direkt nem válaszol hamar, akkor az nagyon gyerekes viselkedés, éretlen egy kapcsolatra. Mindenki megnézi a telefonját legalább naponta. Nincs kifogás.

Persze a messenger van, hogy nem küld értesítést, de ha pl. nekem nem küldene, ha érdekel az a srác, szándékosan keresem is, hogy írt-e nekem.

2021. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!