Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen korai lenne elveszít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen korai lenne elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2,5 éve vagyunk együtt, nem erőlteti de néha néha rá kérdez, hogy mit gondolok, mikor szeretném, stb.

Megértem őt, és én is szeretném de eléggé félek, hogy mi lesz ha nem fogok neki utána már annyira érdekes lenni, vagy nem tetszem neki, esetleg elszakad a gumi, gondolom értitek,biztos a legtöbbetekkel is így volt. Nem vagyok ilyenekben annyira jártas és igazából ő sem. Néha késznek érzem magam rá, de az esetek 90%-ában nem igazán. Szerintetek? Légyszi, ha lehet normális válaszokat adjatok.


2021. jún. 8. 18:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem korai, főleg egy ilyen tartós kapcsolatban. az, hogy félsz teljesen normális, hiszen új és ismeretlen dologgal állsz szemben. én is és gondolom mindenki izgult az első előtt, majd elmúlik.
2021. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a szeretkezésnek a házasságban a helye.
2021. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%
nem árt előtte fogamzásgátlót feliratni tapasztalat. mi gumival csináltuk kiszakadt vettem be esemény utánit és most 5 hetes terhes vagyok. ez nyilván 100ból 1, de talán jobb félni mint megijedni. szóval szerintem beszélj anyuddal orvossal a fogamzásgátlóról
2021. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg egy nőgyógyászat keress fel fogamzásgátló tabletta miatt. (ha még így is félsz, akkor pluszba gumit is használhattok). Nem kell félni, az elején kicsit fájni fog, de utána jó lesz. De, csak akkor feküdj le vele, ha tényleg késznek érzed magad rá. Ha félelmei vannak, mint amit írtál is, ülj le a barátoddal, mond el neki, beszéljétek meg. Ne aggódj ennyit. :)
2021. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szerethet, ha két és fél év alatt még nem is történt semmi köztetek.
2021. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.

#5, ha nem szeretne pont, hogy már elhagyott volna, nem várna addig amíg én is 100%ig kész vagyok rá.(a semmi, azért tulzás, nyilván volt ez-az, de konkrétan addig nem jutottunk el, ennyi az egész)

2021. jún. 8. 19:11
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Pont azért írtam, hogy nagyon szerethet 😇 #5
2021. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
14%

Szia! Ezt a végtelenül esetlen és a tiedhez nagyon hasonló kérdést én írtam ki, nem rég:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Nem tudom, hogy van-e még valamilyen kérdésed a témával kapcsolatban, de ha igen írj nyugodtan privátban. Ott én is szívesen mesélek, hogy köztünk, hogyan történtek a dolgok.

2021. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Az életkorod nem korai. Ha izgulsz bizonyos dolgok miatt, az természetes. Gyógyszerészként nem értek egyet a fogamzásgátló szedésével, baromi káros. Ha kiszakad a gumi, azt egyből látjátok és ha másnap meg is íratod a fogamzásgátlót és be is veszed, szinte 0 az esélye annak, hogy teherbeesel. Pláne, ha nem is peteérés környékén szexeltetek.

Ha viszont tényleg feszengesz még a dolgok miatt és egyszerűen azt érzed, hogy még nem megy, nem akarod, akkor még várj vele. Akkor érdemes meglépni, amikor a vágy erősebb a "mi van ha.." aggodalmaknál.

2021. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, és bocsánatot kérek attól akit rosszul értettem!

#8 esetleg valahol tudnánk beszélni? Snap, mondjuk?

2021. jún. 8. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!