Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már ilyen veletek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Egy csávóval csak random lefeküdtetek mert kívántátok egymást meg stb (szóval egyéjszakás) és utána megmaradtatok barátnak? Mert 1 éjszakára elég volt, de bírjátok egymást annyira, hogy barátok maradnátok.

Ha igen, utána hogy alakult a dolog? Tényleg maradtatok normálisan barátoknak? Vagy lett még több is belőle pl szexkapcsolat vagy összejöttetek rendesen?



2021. jún. 10. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát, bírtuk egymást és megpróbáltuk barátként, de nagyon nem jött össze és a mi esetünkben elég kínos volt utána. :/ Szóval megszakadt a kapcsolat.
2021. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Háát, egy buli után történt meg a srácnal akk volt ő 19 én meg 17.😅 Első volt nekem. Másnap suli után találkoztunk, és nagyon jól elvoltunk.. Rá 2 hétre össze is jöttünk. Ennek már 2 éve, azóta is együtt vagyunk.
2021. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekunk szexkapcsolat maradt, eleg is volt, szemelyisegre nem volt valami kellemes.
2021. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tanár Ember ***** válasza:
Hát anno még 1978ban jómagam is üssze jöttem egy lyánykávala, egészen szépen alakult a kis kapcsulatunk utána is, de a második aktusnál üsszefostam az arcát és azóta házasok vagyunk
2021. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tanár Ember ***** válasza:
Puszillak galuskáim
2021. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!