Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságokra használ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságokra használnád (pozitív értelemben) az érdekes szót?

Figyelt kérdés

Fiúk! Nektek mitől lesz érdekes, különleges egy lány? Lányok! És nektek mitől lesz érdekes, különleges egy fiú?

(Lányok írhatnak priviben is, hogy mi miatt érzik különlegesnek, egyedinek magukat.:D)

19F



2021. jún. 12. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mikor érdekes dolgokat mond, vagy érdekes dolgokat csinál, mondjuk érdekes a hobbija.


F

2021. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az érdeklődési körei, hobbija, stb

Például ha valaki megszállottan rajong a csillagokért, mindent tud róluk, az érdekes

2021. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Önálló gondolatok, egyesi nézőpont, vélemény. Megszállottság egy sport iránt, művészeti beállítottság. (L)
2021. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Művészi*
2021. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan csodálatos dolgokat mond, amit eddig senki más nem mondott nekem, és előtte el sem tudtam volna képzelni, hogy bárki is ilyeneket mondjon (itt most nem arra célzok, hogy engem dícsér). Azt hiszem nekem sem teljesen átlagos a személyiségem, így már az is érdekes, ha megérti a néhai furcsa gondolataimat.
2021. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!