Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl idős vagyok egy 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl idős vagyok egy 15 éves lányhoz? Én 19 éves vagyok.Nagyon tetszik egy lány, el akarom hívni randira, csak félek hogy túl idősnek tart.

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Attol ne felj, hogy tul idosnek tart.


A bugyi rendesen at fog azni amint megtudja, hogy egy 3 - 4 evvel idosebb akar nala valamit, olyan erettnek meg mindennek fogja gondolni magat, hogy ez az onbizalomboost talan az egesz eletere kihat.


A te helyzetedben viszont, hat nemtom. En szemely szerint ha visszagondolok 19 eves koromra, nem tudom mit tud nyujtani egy kb gyerek aki most jott ki az altalanosbol? Marmint igy kapcsolatugyileg? Mi az ami annyira kulonleges egy gyerekben?


Miert nem jok neked a korodbeli lanyok? Azokkal elvileg konnyebb lenne a helyzet, mert van kozos tema meg ilyenek.


Szoval az o oldala az fix, a tied nem annyira.

2021. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%

Egy próbát megér.


Mit veszíthetsz?


Úgy is a beszélgetések közepette derül majd ki, hogy milyen a személyisége.

2021. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
79%
a ti korotokban bele fér simán egy próbát megér
2021. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én 19 évesen randiztam pár 15 évessel is, de közben rájöttem, hogy hát... az esetek túlnyomó többségében hamar kijött, hogy problémásabbak, meg egyebek, mint az akkori korombeliek...
2021. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Sokkal jobb, mintha 19 évessel jönnél össze.
2021. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

A kérdező válaszála válaszolva: én nem mennék bele, bármennyire bejön, mert valszeg ez nem mentális, hanem leginkább testi vonzódás, szex meg valszeg nem lesz belőle valami hamar.


Amúgy első:

Azért nem jók a korabeli lányok, mert nekik is 25+ kell. Nem egy ismerősöm van, aki 19-20 éves és 30 éves palija van, akinek gyereke is van. Ilyen most a világ. Manapság ritka, ha egy csajnak kell egy korabeli, talán az egoboost miatt amit említettél, másrészt meg valljuk be, egy 30as stabilabban tudja pénzelni mint egy 20-as évekbeli srác.


Lehet ezt fogni érettségre, de ekkor már szerintem nem erről van szó. De amúgy sokszor jobb a kapcsolat, ha a csaj fiatalabb. Nálam 3-4 év a max.

20/F

2021. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

6


Azt bevallom sok ilyen 19 - 20 eves van akinek 30 eves a parja, de azert ott meg nem tartunk hogy ez olyan szamottevo lenne.


Es nem ritka, ha egy lany egy korabelivel jon ossze, szerintem.


A masik meg hogy a normalis nok/lanyok nem azert jonnek ossze valakivel mert jobban nyomja a penzt bele mint a farkat.


Nem tudom egy kapcsolat miert obb, ha 3 - 4 evvel fiatalabb egy lany, es ha idosebb 3 - 4 evvel? Vagy pont korodbeli? Miert "ennyire" jo ha fiatalabb?

2021. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem valami sertodott csajszi vagy utolso
2021. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
ennyi idősen 15-6-7 éves baarátnőim voltak..
2021. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is 14 évessel ismerkedem. Nem "félek", hogy most mit szól hozzá, meg ilyen baromságok. Beszélek vele, aztán lesz ami lesz. Nem értelek. Ha vágysz valamire miért nem ragadod meg egyből?


"Miert "ennyire" jo ha fiatalabb?"

Mert nem sérült lelkileg, nem járta meg sok fiú, akik magasról szartak rá, és emiatt nem bizalmatlan, és nem gyűlöl magát annyira, hogy ne lehessen egészséges, tiszta szereteten alapuló párkapcsolatot megélni vele. Lehet belőle olyan nőt nevelni, aki normális, értékeli önmagát, egészséges, mert szeretve volt, és vezetve.

2021. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!