Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk!! Miért mutatjátok azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!! Miért mutatjátok azt egy lánynak hogy tetszik, közbe nem léptek, ha pedig ő lép, le se szarjátok?

Figyelt kérdés
Szemezünk egy sráccal jó sokáig, de nem csinál semmit. Ha én odamegyek úgy csinál mintha itt se lennénk, ha bejelölöm nem jelöl vissza. Ha több helyen is, akkor sem. Ez már több fiúval előfordult. Miért csináljátok ezt?
2021. jún. 2. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert még kisfiúk 🤷‍♂️
2021. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Félnek, bef.stak, valójában nem akartak semmit, kapcsolatot főleg nem, lehet csak szimplán néztek és ennyi.
2021. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyenjogúság lett, szerintem arra várnak, hogy kezdeményezz te. És meg is tehetnéd.
2021. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Én egy olyan fiút se ismerek, aki ne jelölne vissza olyan lányt, aki tetszik neki. Szerintem nem létezik ilyen, ki tenne ilyet? Ha ez megtörténne, 2 dolog lehetséges:

- Nem tetszel neki (valószínűbb).

- Ennyire beszari, hogy még visszaigazolni is fél.

2021. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Félénkek, nem mernek lépni feléd, arra várnak, hogy te kezdeményezz
2021. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kezdeményeztem. De vissza se jelöltek
2021. jún. 2. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerek még az ilyen! Még megszólnák a haverok... Vagy a másik lehetőség, hogy van barátnője, aki ha épp nincs ott mellette, akkor mer szemezgetni idegen lányokkal is. Valószínű tetszel neki, de ha eddig nem reagált a jelölésedre, ne várj tőle semmi többet!
2021. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Vagy asszony hordja otthon a gatyát, (papucsok) vagy valójában nincs semmi a gatyába.(csírák).
2021. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Sztem ilyen tartaléknak meghagytak hogy ha kioffolja őket a kiszemeltük akkor majd mennek hozzád leszel a lelkiszemetesük amég nem találnak jobbat.
2021. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!