Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejöhet a srácoknak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhet a srácoknak, hogy erősebb vagyok náluk?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok, egyesületben, és otthon saját testsúllyal is, emiatt erősebb, izmosabb vagyok a legtöbb fiúnál, de úgy érzem, hogy ez egy kicsit visszavet az ismerkedésben. A legtöbb fiút simán lenyomom, az osztály legnehezebb srácát (92 kiló) gond nélkül felemelem, húzóckodásból én csinálom a legtöbbet, én vagyok a leggyorsabb, és van kockahasam is, ami 2 centit ki is áll. Ráadásul magas is vagyok, 182 centi. Szerencsére nagy keblekkel áldott meg a sors, de ha az se lenne, teljesen esélytelennek érezném magam. Szerintetek van így esélyem párt találni?

17/l



2021. jún. 14. 23:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha valakinek tetszik a testalkatod az jó. Ha valakinek kifejezetten az tetszik, hogy erősebb vagy, az nem férfi.

Szóval én a helyedben nem olyat keresnék, akinek kifejezetten ez bejön, hanem az olyat akit csak simán nem zavar.

2021. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
hány srácnak akarsz bejönni
2021. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!