Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda srácoknak miért nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda srácoknak miért nincs semmi esélye barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdésedben benne van a válasz is.
2018. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És tényleg
2018. márc. 21. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne?
2018. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Egyébként nem értek egyet azzal, hogy semmi esélye nincs. Nyilván hendikeppel indul, de az nem igaz, hogy esélytelen. A nők teljesen másképp működnek mint a férfiak.
2018. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert nyilván könnyen találnak egy másik fiút, aki jobban néz ki...
2018. márc. 21. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdésed?
2018. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de én hiszek abban, hogy mindenkire rátalál a szerelem, és mindenkinek megvan a neki szánt társa. Én úgy gondolom, hogy egy nem annyira szép fiúnak még így is több esélye van, mint egy nem annyira szép lánynak. Amúgy meg a belső a legfontosabb, ezt soha ne feledd:)
2018. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hasonló kategóriában kell nézelődni.Pluszban ott kell előnyt kovácsolni, ahol csak lehet. Karbantartott test, divatos haj, stílusos öltözködés, jó modor, kulturáltság.
2018. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Istenem, emberek miért csinálja ezt midenki? Állandóan hallani, hogy 'mert a csúnya fiúknak/lányoknak sosem lesz senkijük, észre sem veszik őket'. Ja a felszínes basicbitchek, a tucat plázap***ák talán. De csak megfelelő lányt kell találni. Akárki akármit mond, állítom, hogy nem kell egy Adonisznak lenni ahhoz, hogy férfias, vonzó legyél. A kisugárzás sokkal többet számít.

Az más kategória aki ápolatlan, vagy szánalmasan öltözik, mert nem ad magára, meg nulla önbizalom, kiállás, egy anyucikedvence szerencserakás az illető... De ha egy amúgy nem top 10-es pasi kihozza magából a legtöbbet (aranyos mosoly, átgondolt, de visszafogott stílus, ápolt haj, körmök, fogak, jó illat stb...) akkor igazán nem értem mi a gond. Kit érdekel, ha nem olyan mint Brad Pitt a fénykorában? Pláne, ha belsőleg is illik a lányhoz... Szóval őszintén nem értem ezt a társadalom által ránkkényszerített hülyeséget, hogy ez meg ez a szép, más meg nem, aki nem jóképű, az ássa el magát.

És szerintem nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel, szóval csak keresni kell, persze nem a fennt említett felszínes r***bancok között, és ennyi.

Az én pasim sem mehetne el GQ modellnek, és mielőtt megismertem nagyon önbizalomhiányos volt, hogy így úgy sem lesz senkije. A stílusa, habitusa alapján mégis megfogott és aztán az élet úgy hozta, hogy legjobb barátok lettünk, de nem mert lépni, mert idézem ,,egy ilyen jó csajnak biztos nem kell egy olyan ronda pasi mint én'', de aztán meggyőztem, hogy én igenis szépnek látom és ő kell nekem. Szóval boldog párkapcsolatban élek vele vonzónak találom, annak ellenére, hogy mások nem kifejezetten, csak ez számít, hogy én igen, pont lesz***rom, hogy mások mit gondolnak. Szóval tényleg nem csak a levegőbe mondom ezeket, hanem tapasztalatból. Mindenkinek megvan a társa, csak keresni kell, és biztos találni fogsz olyat aki ''csúnyán'' is elfogad, szépnek lát. És még csak az sem igaz, hogy csúnyáknak csak csúnyák jutnak, normális lány kell, az is lehet szép.

2018. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9# Ez siman mehetne egy motivacios videoba! En is mindeg igy gondoltam!
2018. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!