Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác az iskolából,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác az iskolából, mit tegyek, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

A suli előtt egy előkészítőre jártam vele, már akkor is feltűnt, hogy figyel engem. Viszont még csak köszönőviszonyba sem kerültünk. Amikor elkezdődött az iskola, szinte mindennap összefutottam vele (évfolyamtársak vagyunk), egymásra néztünk, aztán mentünk az óráinkra. Sajnos nincs vele közös órám. Egyik nap viszont megláttam egy lánnyal, akiről kiderült, hogy a barátnője, és még gimi előtt összejöttek, a lány egy évvel idősebb nála. Utána digitális oktatás kezdődött, szóval nem is láttam. Majd mikor Májusban újra jöhettünk suliba, kevesebbszer futottam össze vele, a barátnőjét sem láttam a suliban (azóta már lehet elment innen mert az évkönyvben nem találtam meg a nevét a névsorban).

Neki egyszer van úgy lyukas órája, hogy az udvaron van, én pedig látom és olyankor egymásra nézünk pár másodpercig és annyi.

A minap bejelöltem facen de még nem jelölt vissza.

Nem tudom, mit tehetnék, igazából csak tetszik, de szeretném megismerni, szeretném ha felfigyelne rám, de nyilván akkor mikor már nincs együtt a baratnőjével.



2021. jún. 26. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel barátnője van, így marha gyorsan felejtsd el 🤷‍♂️
2021. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Sétálj el előtte meztelenül, akkor biztos felfigyel rád :D
2021. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: tudom, hogy az a legjobb, ha elfelejtem, és nem is akarok addig kezdeni vele, míg foglalt, de néha csinál olyan félreérthető dolgokat. Egyik nap például a suli előtt beszélgetett lányokkal és mikor bementem a suli kapuján, utánam jött. Nyilván ez lehetett más miatt is. Egyszer meg volt olyan, hogy a német terem előtt várt a barátjával, amíg barátnőmmel mosdóban voltunk. Nyilván ez is lehetett a haverjai miatt, mivel az osztálytársaival vagyok németen.


2.: a meztelenséget büntetik, úgyhogy ezt hagynám is.

2021. jún. 26. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!