Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az hogy sok srac...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy sok srac felfigyel ram es probalkoznak nalam?

Figyelt kérdés

Egyantalan nem nezek ki ugy mint valami modell es foleg nincs olyan alakom mint amilyen nekik

Belsomrol annyit hogy altalaban kedves vagyok meg segitek nehany embernek viszont akikkel nem vagyok joba azokkal nagyon flegma vagyok.

Osztalybol is tobben szerelmesek belem es ez mar 2.osztaly ota tart.

Sokan azt mondjak hogy oruljek neki hogy ennyien szerelmesek belem de en ennek soha sem orultem.

Mindig szegyeltem es tobb lany is utalt ezert mert az o kiszemeltjuk szerelmes volt belem.Regebbi legjobb baratnomnek a kiszemeltje szerelmes volt belem es azota utal engem es hat elegge nagyot csalodtam benne

Es persze egyiket sem akartam megbantani mert aterzem hogy milyen az ha nem szeretnek viszont.

Neten is sok srac irogat ram es probalkoznak.

Legjobb fiubaratom is szerelmes belem es most nem tudom hogy vele is mit csinaljak.



2018. jún. 10. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan örülnének ha annyian próbálkoznának nála mint nálad. Amiket írtál az alapján még szerintem általánosba jársz.

1. osztálytárssal nem jövünk össze, ez egy szabály, ha megszeged akkor hamar rájössz hogy nem kellett volna

2. ráérsz még fiúkkal foglalkozni, gimiben majd esetleg

2018. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Osztalytarsal nem is szeretnek ossze jonni mert ha talan ossze jonnek egyel es ha szetmennenk akkor nezhetnenk egymas pofajat evekig ezt mar tudom.

15-16eves koromban szeretnek baratod mert szerintem ezek elott nem lenne tul jo es szuleim se orulnenek neki.

2018. jún. 10. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Jo segged?
2018. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elvileg🤷🏻

Legalabb is azt mondjak jo

2018. jún. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!