Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen 190cm+ srácként élni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen 190cm+ srácként élni?

Figyelt kérdés
Milyen hátrányai és milyen előnyei vannak? Csajozás egyszerű vagy nehéz?

2021. jún. 26. 14:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

209 vagyok,

és az előnye annyi, hogy elérek sok mindent, ami magasan van, ha tömeg van, akkor látok az emberek feje fölött, azt ennyire tudok most így gondolni.


A hátránya meg a szokásos beb*szom a fejemet, nem férek el az autóba, bámulnak, és elég gyakran hallom azt ismerkedésnél, hogy "de magas vagy".


Attól, hogy valaki magas, még nem fog könnyebben csajozni, mert ha semmi érzéke nincs a nőkhöz, és nem tud kommunikálni, akkor szerintem lehetsz akár Burj Khalifa, nem lesz semmi előnyöd.

2021. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

191

előnye az annyi hogy elérem a polc tetejét méh tömegbe könnyen találnak meg.

hátránya hogy mindig le kell hajolnom az alacsonyabb emberekkel való beszélgetéshez, nehéz ruhát és cipőt találni. nem érzem azt hogy a lányoknak jobban bejönnék emiatt

2021. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

188 vagyok, de azért még irok.


Előnyök: Sokkal jobban ki lehet tünni a tömegből és igy a csajok is könnyebben észre vesznek.


Hátrányok: Minden szék kényelmetlen és kicsi. Utálom a szűk helyeket, amik csak nekem szűkek másoknak teljessen normálissak. Például mint az autók meg a kádak.

2021. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!