Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeintetek ez miert lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek ez miert lehet?

Figyelt kérdés
16/l vagyok, es azt vettem eszre, hogy a korombeli sracok egyaltalan nem tetszenek. Pl nem tudok az osztaly/evfolyamtarsaimra "ugy" tekinteni, de meg az egy-ket evvel idosebbekre is csak nagyon ritkan. Altalaban inkabb az ilyen 20-25 kozti fiuk keltik fel foleg az erdeklodesem (igaz 23 folottivel mar nem szivesen kezdenek). Pedig nem gondolom, hogy sokkal erettebb lennek a koromnal. Igaz nem szeretek inni, nem jarok bulizni, mint a korombeliek nagy resze, es nehany dologhoz mashogy allok hozza, mint ok, de ez azert meg nem feltetlen az erettseg jele. Szoval szerintetek ez baj? Es miert lehet? Illetve fiuk, ti osszejonetek egy ennyivel fiatalabb lannyal?

2021. júl. 6. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, nincs ezzel semmi gond. És biztos lesz, aki vevő lesz erre.
2021. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%

Szia! Én nem hiszem hogy nagy segítség lehetnék de azért kifejtem a véleményem!

Szóval szerintem nem baj nekem is sokszor be jönnek az idősebb pasik, bár nekem a korosztályomban lévőkkel sincs bajom! Nem tudom, hogy miért lehet...talán mert az idősebb érettebb pasikhoz vonzódsz! De mondjuk ez valószínűleg nem újdonság és már gondoltál rá! Bye!

2021. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset nem látok a nézetedben. Te ilyen vagy. Más meg másmilyen. Ne búslakodj, idővel rátalálsz valakire, ő meg rád.
2021. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, örülj neki, hogy érettebb vagy a többieknél, a fiúk meg, tudod, későbben érnek, mint a lányok.
2021. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nincs ezzel semmi baj! Természetesen egy szerintem.

Én 22/F vagyok.

Ha gondolom írhatsz beszgethetünk. S nyugi.. Nem keresek barátnőt. Csak akkor írj, ha beszélgetnél. :)

2021. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!