Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeintetek van esèlyem nàla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek van esèlyem nàla?

Figyelt kérdés
Van 1 làny akivel viszonylag sokat szemezek ha leülök a padra ès ha nincs nagy tömeg körölöttünk mellem ül(ami ritka hogy nincs tömeg).De ha nincs hely mellettem akkor a baràtnőivel előttem mennek.Amikor egyszer magam voltam ès a lány ment el előttem rám is köszönt.Meg ma ahogy mentem volna el utcso oramrol épp ugy mentek a folyoson hogy annyi helyem legyen hogy èpp hogy elfèrjek.Ezt azèrt csinàlta hogy hozzàèrjek gondolom nem?Amúgy nem vagyok ennyire tanàcstalan csak fèlek hogy felreèrtem a dolgokat mivel a làny nagyon szèp.Ja mellesleg ha làtom hogy nèz elkapja a fejèt ha rànèzek.Szerintetek hogy probàlkozzak nàla ha bejövök neki egyàltalàn?
2018. okt. 19. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Írjál rá messengeren vagy bárhol máshol.
2018. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és beszélgess vele. Erdeklődj felőle, majd látni fogod rajta, hogy tényleg bejössz-e neki. Később, ha jól alakulnak a dolgok, hívd el valahova.
2018. okt. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hàt a nevèt nem tudom szoval majd hètfőn veszem a bàtorsàgot ès odamegyek hozzà.Milyen szöveget ajànlatok ami annyira nem sablon?
2018. okt. 20. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!