Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gimitekben milyen lány volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gimitekben milyen lány volt a legnépszerűbb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az arcára, alkatára, külső-belső tulajdonságaira, személyiségére, viselkedésére, stb. Ha van vele kapcsolatban sztoritok, ne tatsátok magatokban

2021. júl. 13. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A legbulizósabb, legnagyobb mellű csaj
2021. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Az osztályon belül az, aki mindenkivel el tudott beszélgetni, kedves volt, segítőkész. (Ha jó tanuló akkor megjobb, mert abban is tud segíteni, mindenkinek megéri vele jóban lenni). Iskola szinten annyira nem volt egy ilyen lány, de akiket ismertünk azok kb ugyanilyenek voltak, annyi, hogy mellé volt valami, aminek a részesei voltak (pl. dök elnök) ami által nem csak egy volt a sok közül.
2021. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
A helyzettől függött. Szórakozás közben az a csaj volt a középpontban, aki a legjobban nézett ki (szép arc, kevés ruházat, nagy mellek), de egy dolgozat előtt mindenki a legjobban tanuló lánynak próbált a kedvére tenni.
2021. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
a csinos, ribis, kacér
2021. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

én a gimiben nem voltam eleinte népszerű, duci nem szép lány voltam.

De miután elterjedt hogy sokmindenre hajlandó vagyok érdekes móson az lettem.

2021. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%
nagyon szép, mindenkivel kedves, nagyon szerette a figyelmet, nem barátnőnek való, elég nagy ribi
2021. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Egy sportoló lány volt eleinte, mivel ő már akkor sok mindenkit ismert, mikor elkezdtünk gimibe járni. Aztán az ő barátnői lettek azok. Az egyik az a tipikus lány, akit az amcsi filmekben látsz. Vékony, szőke, kék szem, hisztis és ribis. Mivel barátok voltunk én is "népszerű" voltam az első évben, de később nem barátkoztam vele, számomra nem volt vonzó a stílusa.

Végzős korunkra meg a szőke lány barátnője is felkapott lett, mivel nagyon okos volt, mellette csinos is. Ő viszont barna volt és viszonylag szerény.

2021. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
A ribik a legnépszerűbbek
2021. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
76%
Nálunk a gimiben a legnépszerűbb lány, az messze a legszebb lány volt az egész suliban. Nem volt bomba alakja, vékony volt és nagyon deszka, de mellé alacsony volt (kb. 150 cm) és olyan gyönyörű arca volt mint egy barbie-nak. Mellé szőke haja, és baromi jó stílusa. Nem volt ribi, de akarata ellenére a figyelem középponntjában volt mindig. Nagyon jó tanuló volt.
2021. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Az aki a legjobban kijött mindenkivel (mindkét nem). nem ő volt a legdögösebb, legszebb, de jó humorú, hangos, rendes csaj volt.
2021. júl. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!