Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány az osztályomban...

Xvailer kérdése:

Van egy lány az osztályomban aki tetszik, de nem tudom hogy kezdem. (Mellesleg ő a legnépszerűbb lány az osztályban. ) Tippek?

Figyelt kérdés
F/13

2014. jún. 11. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Bum sàkàlàkà bum bum sàkàlàkà!
2014. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
jól nézel ki?a csaj aranyos,kedves?vagy inkább bunkó népszerű fajta?mert ha te nyomi vagy ő meg bunkó akkor inkább bele se kezdj.ha aranyos lány.és te is nézel ki valahogy csak kezdj el beszélgetni vele.írj rá. vagy kérdezd meg mi is volt a házi.stb. 1000módja van:)
2014. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát aranyos, meg kedves a lány.
2014. jún. 11. 15:34
 4/6 One of the Anonymus ***** válasza:
Semmisíts meg meg minden fíut az osztályban és akkor kénytelen lesz téged szeretni.
2014. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal ne!
2014. jún. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ismerös dolog bár ez nálam 16 évesen történt.

Meguntam az egész magányosdit,odamentem dumálni stb

Elhivtam randira egy hétföi napon.

Kaptam egy faszentos nemet.Utánna hát még suliba se akartam menni,eléálni,szemébe nézni meg főleg.Még arra is gondoltam hogy elmondta a haverjainak és egész nap ezzel fognak szekálni hogy én mi a kék erest akarok egy ilyen kaliberü lánytól.De ezt nagyon becsülöm benne hogy nem kötötte más orrára a dolgot.Most 6 hónap után kezd jobb lenni a ,,kapcsolatunk",legalább is már beszélgetünk.

Jó dolog a szerelem de osztálytársal semmiképp.

2014. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!