Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja,nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja,nem jön be neki a gyerekes stílus,akkor egy komolyabb,megértő társat preferál?

Figyelt kérdés

Elég pénzes csávó volt aki elhívta randizni,de azt mondta az ízléséhez túl gyerekes.

Nekem a szórakoztatás nem az erősségem,szarkasztikus humorom van,meg kell idő míg megvan a komfort érzet.

Szeretek filózni,tanácsokat adni,páran megbeszéltek velem lelki,mentális gondokat mert azt mondják van ilyen nyugtató aurám és beszédstílusom xd Nem vagyok szexi csávó se,szóval ez az 1 pozitívum van.

A közös téma nem lenne problem,csak még nem dumáltunk egy szót se.

Nem nyomulni akarok,csak haverkodni előbb. Hogy éreztessem hogy szívesen megismerném anélkül hogy kimondanám?

Izgulok is,mert mindig ilyen stílusú csajra vágytam akár csak havernak is,de a suliban egy se volt. Most hogy itt van ez a lehetőség.. Amúgy neki a lelkis,érzékeny oldal mellett van egy rosszkislányos is :D Aminek nem tudnék megfelelni,benne van hogy nem jönnénk ki


(19 és 20,sztem ez még nem felnőtt )


2021. júl. 14. 21:57
 1/2 Thispain ***** válasza:
100%
Hajrá!
2021. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D
2021. júl. 14. 23:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!