Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fel keressem őket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fel keressem őket újra? (Ex, legjobb lány barátok)

Figyelt kérdés

Szóval a mi történetünk elég bonyolult... 2019 nyarán ismertem meg ezt a lányt, aki akkor 14 éves volt én pedig 17. Voltak akkor lány barátaim, szám szerint 3 akikkel napi szinten beszélgettem, nagyon jóba voltunk és ők hoztak össze minket. Ezt a lányt a szülei elhagyták, és igazából senkije nem volt. Én beleszerettem, összejöttünk és nagyon sokat volt nálam, majd idővel már ott is lakott. Telt múlt az idő, 2019 őszén azzal a 3 lány barátommal megszakadt a kapcsolatom, nem beszéltünk nagyon sokáig, amiatt is mert a barátnőm terhes lett, és 2020 nyarán újra rájuk írtam, mert hiányoztak meg minden. Na de itt kezdődött minden... 2020 júliusában amikor ismételten rengeteget beszélgettem ezekkel a lányokkal, a barátnőm elkezdett féltékenykedni és folyamatosan veszekedtünk. Mikor a lányok hívásozni akartak, akkor a barátnőm kikapta a kezemből a telefont, kikapcsolta, vagy olyan is volt hogy letiltotta őket. Pedig tényleg csak barátok voltunk, nem értem ezzel mi a baj. Igazából messze lakunk egymástól, de egy haverom aki abba a városban lakik ahol a 3 lány, egyszer elhívott magához, és ott voltunk pár napot, és akkor úgy volt hogy találkozunk a lányokkal ami nem jött össze mert elkerültük egymást. A barátnőm egésznap hisztis volt, az egyik legjobb haveromat már úgy felidegesítette, hogy belelökte a szökőkútba. Ezután már csak hab volt a tortán hogy haza rohantunk, és megint vita volt. Volt egy másik eset amikor a születésnapomat ünnepeltük, és utólag tudtam meg hogy a barátnőm ott smárolt az egyik haverommal, de én még ezt is megbocsájtottam mert a haverom kapta le és részegek voltak... Folyton szídta a lány barátaimat, nem engedte hogy beszéljek velük, és tényleg teljesen tönkrement emiatt velük a kapcsolatom, emiatt 2020 őszén már nem is beszéltünk, de itt az is közrejátszott, hogy a 3 lány közül 2 nem hitte el, hogy igazi vagyok, pedig már hangfájlt is küldtem nekik. Szóval ismét nem beszéltünk és már nagyon magam alatt voltam. Oda 3 barátság, és a kapcsolatom is tönkrement...Pár hónapig húztuk még, aztán 2020 decemberében szakítottunk. Nemtudom mit tegyek, hiányoznak a lányok, és a barátnőm is kicsit. Valamiért még mindig gondolok rájuk...Csak a 3 lányt nem tudom hogy kereshetném fel már harmadjára is, őszintén nem nagyon merem, mert ezekután teljesen megértem, ha szóba se akarnának állni velem, a helyükben szerintem én se tenném... Az exem még keresett kb. Februárig, de már feladta, viszont most én is beszélgetnék vele... Én 18, nemsokára 19/F vagyok, az exem 16/L

A lányok pedig 13, 15, és 16 évesek.


2021. júl. 15. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

"a 3 lány közül 2 nem hitte el, hogy igazi vagyok," Miért mit hittek, hogy te vagy Harry Potter és átváltoztattad magad?

Most akkor van egy gyereked, vagy mi? Elég zavaros ez a történet.

De egy próbát megér, keresd őket.

2021. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen elég fura, ha 13 évesekkel beszélgetsz, és még találkozni is akartál velük...

Egyetértek az előző válasz adóval, elég zavaros a történet. Egy-két Enter segítene rajta.

Lehet, azért, mert este van, de komolyan terhes lett a barátnőd? 14 évesen? Legalább megoszthattad volna azt is, hogy megtartjátok, vagy elvetetitek.

Ilyen story-ja még a Disney meséknek sincs.

A happy ending az, ha nem írogatsz nekik, és elengeded az összeset. Gyakran exhez visszamenni idiótaság, a barátaidhoz pedig már kellemetlen visszakéreckedni harmadjára is. Amúgy se hiszik el, hogy igazi vagy, szerintem kibírják a hiányt.

2021. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég zavaros történet. Szerintem lépj tovább, ha az exeddel nem passzoltatok akkor teljesen felesleges lenne folytatni, a lányok meg ha nem hitték el hogy te vagy ott már megtört a bizalom és úgyse lenne olyan a barátságotok mint azelőtt volt szóval szintén felesleges
2021. júl. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nincs gyerekem, elvetettük.

Lehet hogy igazatok van, és tényleg nem kéne fel keresni őket...Köszönöm a válaszokat

2021. júl. 15. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!