Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar velem kettesben lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem kettesben lenni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb 3 éve ismerkedtem meg. Mindketten egy baráti körben voltunk, így gyakran találkoztunk, bandáztunk. Így elég sokszor beszélgettünk (mindig csak élőben telefonon soha) de sosem voltunk kettesben. Mi nem is voltunk annyira jóban, csak közeli haver/távoli barát szinten, a legjobb barátnőmnek volt a legjobb fiúbarátja. Ő tipikusan az a fiú akire sosem gondoltam másképp, csak barátként (neki is volt akkor barátnője, és nekem is volt barátom aztán nekem bejött a bátyja na mindegy a lényeg hogy ő mindig csak barát volt)

Aztán szétoszlott a baráti kör, eltávolodtunk tőle és már csak köszönő viszonyban voltunk (kb félévente láttuk egymást szóval az se túl gyakran volt)

Szóval nem beszéltünk 1-2 évig, viszont nemrég rámírt. Tök jókat beszélgettünk (csak írásban) aztán aztmondta hogy találkozzunk. Ezzel nem is lenne baj (bár nem értettem hogy kb 1 hét beszélés után miért akar hiszen témánk se nagyon lett volna) de a barátnőmre is ráírt még régebben (akivel legjobb barátok voltak anno) viszont vele nem akart talizni. Ráadásul mindenképpen kettesben akar.

Szerintetek akar tőlem valamit, vagy tényleg csak baráti találkáról lenne szó?

Ui: én még mindig nem tudnék elképzelni vele semmit, más tetszik (de erről nem beszéltünk, úgyhogy ezt nem tudja)


2021. júl. 15. 14:01
A kérdező szavazást indított:
Barátként tekint rám
Többet akar
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy pasi sem akar csak barátként találkozni egy nővel kettesben. Tök egyértelmű,hogy mit akar.
2021. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Tuti hogy többet akar
2021. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Írt valami olyat, amiből arra következtetsz, hogy többet akar? Csak azért kérdezem, mert én sokszor találkoztam már lány barátokkal kettesben, de egyik alkalommal sem akartam többet. Persze az esetek többségében nem ez a jellemző. Én a helyedben valahogy (pl.: a barátnődön keresztül) megpróbálnám kideríteni, hogy mit is akar.

Ha nagyon választanom kéne, akkor azt mondanám, hogy többet akar, de bármelyik opció elképzelhető.

2021. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, éppen ezaz, hogy nem írt semmi olyat csak egyszerűen ez a találka van aminől arra lehetne következtetni. Egyébként jó gyerek, nem az a nőcsábász, eddig egy barátnője volt és vele is nagyon jól bánt. Csak egyszerűen nem értem mire ez a tali kb 1 hét beszélgetés után kettesben
2021. júl. 16. 00:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Akkor vagy megpróbálod előtte kideríteni, vagy majd ott helyben kiderül.:)
2021. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Tök mindegy, ezt nem tudjuk. A lényeg, hogy csak nyilvános helyen találkozzatok, ahol többen vannak és ne engedd, hogy hazakísérjen. Kieső helyre ne menj vele, akkor sem ha kéri vagy mutatni szeretne valamit. Azért ez elég érdekes.
2021. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem volt csak egy barátnője, akkor lehet, hogy többet akar, mint barátot. Ha van fiúd, áruld el neki.

Idővel biztosan többet is akar m ajd, mint együtt sétálni, de ez még akár messze is lehet.

Ha úgy gondolod, randevúzzatok, lehet megkedveled őt.

2021. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te leszel a cipő, ő meg a suszter.
2021. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!