Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy kettesben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kettesben tudjunk lenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác.. nyár elején ismerkedtünk meg, azóta beszélgetünk, irtóra tetszik, úgy tudom(vagyis remélem) hogy én is neki!:) Összesen négyszer talàlkoztunk.. egyszer csak úgy random az utcán,másodszor megbeszélt találka volt(kettesben) majd 3szor vele és a barátjával találkoztunk.. és negyedszer pedig megint vele és. abarátjával.:)

Temyleg kedvelem a barátját jófej nagyon, de én már szeretném ha kettesben lennénk.. és ő nem lenne ott. De nincs szivem megmondani egyiküknek se.. Ráadásul úgy érzem, hogy a barátja egyre inkbáb elkezdett nyomulni😕😕 Mit tegyek, hogy kettesbe tudjunk találkozni és hogyan tudnék célozni erre? És vajon eddig a 'barátom' miért nem mondja meg neki?😩 Koszonom elore is a valaszokat️


2015. aug. 31. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán mondd meg neki , hogy kettesben szeretnél vele lenni :D
2015. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!