Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra ez mennyire lenne hátrány egy fiúban?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne hátrány egy kapcsolatban ha a fiú nagyon válogatós kaja téren? Legtöbb lány gondolom szeret főzni, de hogyha mondjuk a srác nagyon kevés kaját eszik meg és válogatós, mennyire zavarna? :D

2021. júl. 18. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavarna, én is nagyon válogatós vagyok. Tudok főzni, bár csak olyan kajákat, amiket én szeretek. Meg mondja miket szeret, és meg tanulom el készíteni őket. Egyértelműen nem úgy kezdenek, hogy főzök neki valamit "remélem szereted" alapon. Előbb érdeklődnék, miket szeret, miket nem szeret.
2021. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátom is elég válogatós, de könnyen tudom kezelni, mert régen én is az voltam, csak egy idő után kinőttem belőle. Sose volt probléma, általában rendelünk vagy együtt főzünk, de ha kedveskedni akarok neki, akkor előre megbeszéljük, hogy mi az amit szívesen enne, és megfőzöm, mire jön. A másik meg, hogy egy idő után azért kiismered már a partnered ízlését. Ha szeretek valakit, ilyen kis dolgokból nem csinálok problémát.
2021. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
teljesen okés. én is válogatós vagyok, ráadásul ha főznék, előtte megkérdezném a másiktól, hogy mit kíván/szeretne.
2021. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Én is válogatós vagyok, egyáltalán nem hátrány.
2021. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ezért létezik az a szó, hogy kommunikáció. Különösen párkapcsolatban.
2021. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Egyáltalán nem zavarna, én is válogatós vagyok. Nagyon szeretek főzni, de ez nem gátolna meg semmiben. De azért remélem, hogy szeret kísérletezni is az ételekkel, legalább ad esélyt az ételeknek.


17l

2021. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát csak szóljon a fiú hogy mit eszik meg, de ahányszor főzök megkérdezem hogy az jó lesz e. És szerintem ezzel semmi baj nincs én se eszek meg olyan sok mindent bár én inkább a szerint eszem hogy mit kívánok meg. Ha pl valami paradicsomokat akkor mást nem eszek meg csak ha paradicsomos
2021. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, én is válogatós vagyok nagyon. Megtudnánk oldani.
2021. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!